Windows 10 Yönetici İzni Verememe Sorunu

GunayGunduz

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Ağır İşsiz .
Merhaba arkadaşlar Windows 10 bilgisayarımda tek kullanıcı olmama rağmen denetim masasından program kaldırma, güvenlik duvarını kapatma, antivirüsü devre dışı bırakma vb. seçeneklere ayrıca yönetici olarak çalıştırmaya erişim sağlayamıyorum. Not olarak düşmek isterim bilgisayarda sadece 1 kullanıcı var ve o da admin olarak gözüküyor zaten.

Sağ tık yap (dosyaya), özelliklere bas, güvenlik sekmesinden kullanıcıya tüm izinleri ver.
İlk görev yöneticisini açamıyorsun sandım. Öyle bir durum varsa musallat vs. saçma sapan virüsler vardır, kayıtları bozmuştur. Anti-virüs analizi sonrası (çakma olmayan buna dikkat edin sahte olmayan) bilgisayarınızı yeniden başlatın. Şüpheli dosyaları mutlaka tarayın. Ransomware bilgisayarlarda Microsoft imzalı orjinal diskpart diye geçiyor. Ama bir açarsın gider dosyalar. Paran yoktur derdin çözüm. Paran vardır ne anlarsın bitcoinden. İkiside vardır dosya kaybı veya yalancılık devreye girer...

Son düzenleme:
Sorun hala devam ediyor, bilgisayarda yönetici ve tek kullanıcı olmama rağmen, yönetici özelliklerine sahip değilim.

Kardeşim, sorunu ben de yaşıyorum. Cozebildin mi, cozduysen nasıl çözdün?
Merhaba arkadaşlar Windows 10 bilgisayarımda tek kullanıcı olmama rağmen denetim masasından program kaldırma, güvenlik duvarını kapatma, antivirüsü devre dışı bırakma vb. seçeneklere ayrıca yönetici olarak çalıştırmaya erişim sağlayamıyorum. Not olarak düşmek isterim bilgisayarda sadece 1 kullanıcı var ve o da admin olarak gözüküyor zaten.
Aynı sorunu bende alıyorum cozebildinmi evetse nasıl olduğunu söylemisin

Yeni konular

Geri
Yukarı