Çözüldü Windows 10'da simgeler kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lefend2610

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, simge icon paketi yükleyip farklı simgeler kullanmak istediğimden Google'da arama yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu abimizin dediklerini yaptım fakat en son "icon belleğini temizle" yi açtığım zaman bütün simgeler kayboldu. Bunu tekrar nasıl geri getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Bkz. Eklediğim görsel

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    129,2 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
Cmd' yi yönetici olarak çalıştırın. sfc /scannow yazın. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülmezse el açıp dua edin. :)
Arkadaşlar selam, simge icon paketi yükleyip farklı simgeler kullanmak istediğimden Google'da arama yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu abimizin dediklerini yaptım fakat en son "icon belleğini temizle" yi açtığım zaman bütün simgeler kayboldu. Bunu tekrar nasıl geri getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Bkz. Eklediğim görsel
İşin sonucu formatla çözülür gibi.

Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı denediniz mi?

Cmd' yi yönetici olarak çalıştırın. sfc /scannow yazın. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülmezse el açıp dua edin. :)

Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştırın. sfc /scannow yazın. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülmezse el açıp dua edin. :)

Düzeldi hocam Allah ne muradın varsa versin 2 saattir bununla uğraşıyordum, dedim en son Technopat'a konu açayım yaparsam sizin yardımınızla yaparım öyle de oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı