"Windows 10'u yükleyemedik" sorunu

burak aksu

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'u kendi yazılımı üzerinden yüklerken tüm işlemlerin ardından bilgisayar yeniden başladı ve eski işletim sistemine geri dönülüyor. Hatasının ardından açılışta bu ekranla karşılaştım. Sorun ne olabilir?
DSC_0187.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planda çalışan anti-virüs yazılımları veya güvenlik yazılımları bu tarz sorunlara sebep oluyor olabilir. En temizi, temiz Windows 8.1 kurup yükseltmeyi USB ile yapmak ama ben en baştan uğraşmak istemiyorum diyorsan sana tavsiyem şunlar:
  • Görev yöneticisinden başlangıca gel ve bütün çalışan uygulamaları devre dışı bırak. Sistemi yeniden başlat ve yükseltmeyi gerçekleştir.
  • Bu şekilde çözülmezse eğer, MSCONFIG'e gel ve hizmetler sekmesinden hepsini devre dışı bırak. Bazı tikler kalkmayacak. Onlar zorunlu yazılımlar. Kapatmaya çalışma. Yeniden başlattığında yükseltmeye çalış.
Not: Mutlaka ama mutlaka yükseltme esnasında "Hiçbir şey saklama" seçeneğini seç.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı