Çözüldü Windows 11 Açılan CMD Penceresi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  
LoL'e girdim ve böyle bir pencere geldi. Nedir bu?

IMG_20230403_171346.jpg

Virüs tehlikesi olduğu için sistem Wifiye bağlı değil. O yüzden bu şekilde atıyorum fotoğrafı.

Çözüm
Crackli dosya/oyun indirdin mi?

Evet, TLOU test etmek için indirdim.

Biraz araştırdım, svchost ile ilgili bir şeye benziyor. Ama yine de Kaspersky indirip taratın.

BIOS güncellemesi gelmiş. Onu yapıyorum şu anda. Ondan sonra bakacağım.

Trojan.Win32.Hosts2.gen adlı Trojani bulmuş. Umarım bir önceki gibi klavye ve mouse'un çalışmasını sağlayan driverları silmez.

Sebebi MSI yazılımı olan MSI Center'daki MSI Companion olayı. Bu şeyin amacı Win + G tuşuna basınca açılan oyun sekmesine ufak kısayollar koyup işimizi kolaylaştırmak. Zaten LoL'e girdiğim anda açılma sebebi de buymuş.
Biraz araştırdım, svchost ile ilgili bir şeye benziyor.

Kaspersky indirip taratın, bulamazsa Malwarebytes ile taratın. Yine bulamazsa Windows Defender ile taratın.

Son düzenleme:
Hocam çeviride şöyle diyor: bu işlem, kullanıcının tam ayrıcalıklarında çalışır ve tüm masaüstü api'sine erişime sahiptir.

Yüksek ihtimal tehlikeli birşey.

Crackli dosya/oyun indirdin mi?

Biraz araştırdım, svchost ile ilgili bir şeye benziyor. Ama yine de Kaspersky indirip taratın.

Trojan.Win32.Hosts2.gen adlı Trojani bulmuş. Umarım bir önceki gibi klavye ve mouse'un çalışmasını sağlayan driverları silmez.

Sebebi MSI yazılımı olan MSI Center'daki MSI Companion olayı. Bu şeyin amacı Win + G tuşuna basınca açılan oyun sekmesine ufak kısayollar koyup işimizi kolaylaştırmak. Zaten LoL'e girdiğim anda açılma sebebi de buymuş.

Son düzenleme:
Çözüm

Trojan.Win32.Hosts2.gen adlı trojani bulmuş. Umarım bir önceki gibi klavye ve farenin çalışmasını sağlayan driverları silmez.

Sebebi MSI yazılımı olan MSI Center'daki MSI companion olayı. Bu şeyin amacı Win + g tuşuna basınca açılan oyun sekmesine ufak kısayollar koyup işimizi kolaylaştırmak. Zaten LoL'e girdiğim anda açılma sebebi de buymuş.

Çözebildiğine sevindim açıkçası aktif değildim kusura bakma konu dışında sistemini beğendim RDR2'de DX12'demin FPS değerin nasıl veya herhangi bir drop yaşıyor musun?

Çözebildiğine sevindim açıkçası aktif değildim kusura bakma konu dışında sistemini beğendim RDR2'de DX12'demin FPS değerin nasıl veya herhangi bir drop yaşıyor musun?

Herhangi bir drop olmuyor. 80 FPS civarı hatırlıyorum ama daha fazla da olabilir. Eskiden oynuyordum.

Geri
Yukarı