Windows 11 " bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu " hatası

iEndere

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
1TB NTFS SSD
Başlıkta belirttiğim gibi Windows 11 işletim sisteminde sıfırlama yapmaya çalışırken " bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu. Hiçbir değişiklik yapılmadı." hatasını alıyorum. Ayrıca önceden bir konu açmıştım ama oradaki söylenenler yüzünden eski bilgisayarım kullanılamaz hale gelmişti. Önceki konuda söylediğim şey "USB ile sıfırlamaya çalışırken medya sürücüsü yok hatası alıyorum. " aynı şekilde bu laptopumdada yaşıyorum. Eski laptopumda söylenen şeyleri tıpatıp yaptığımda bilgisayarım kullanılmaz hale geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yükseltilmiş komut listesi açın. Bunu yapmak için başlat'ı seçin, arama kutusuna komut istemi veya CMD yazın, komut istemi'ne sağ tıklayın, ve ardından yönetici olarak çalıştır'ı seçin. Yönetici parolası girmeniz veya onaylamanız istenirse, parolayı yazın veya izin ver'i seçin, hocam bunu deneyebilirsiniz, internetten buldum ben.

Bir yükseltilmiş komut listesi açın. Bunu yapmak için başlat'ı seçin, arama kutusuna komut istemi veya CMD yazın, komut istemi'ne sağ tıklayın, ve ardından yönetici olarak çalıştır'ı seçin. Yönetici parolası girmeniz veya onaylamanız istenirse, parolayı yazın veya izin ver'i seçin, hocam bunu deneyebilirsiniz, internetten buldum ben.

Dostum bu sadece CMD'yi açar hiçbir değişiklik yapmaz ;(

Bilgili yardım edecek birisi var ise bildiğiniz etiketlerseniz sevinirim <3

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı