Çözüldü Windows 11 CMD komutu açılmıyor

• Konuyu başlatan dost
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dost

Kilopat
Daha fazla  
Resimde görüldüğü gibi CMD simgesi boş gözüküyor basıyorum hiçbir tepki vermiyor açılmıyor. CMD silindi mi anlamadım. Bu hatayı nasıl düzeltirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    542,9 KB · Görüntüleme: 442
Son düzenleyen: Moderatör:
Resimde görüldüğü gibi CMD simgesi boş gözüküyor basıyorum hiçbir tepki vermiyor açılmıyor. CMD silindi mi anlamadım. Bu hatayı nasıl düzeltirim?

C:\Windows\System32
İçerisinde CMD'yi arayın "C" tuşuna basarak. Bulursanız vardır ama bulamazsanız silinmiş olabilir.
İkinci yöntem ise Görev Yöneticisi'ni açıp üstten dosya>yeni görev çalıştır butonuna basın ve CMD yazıp altta ki kutucuğu işaretleyin bakalım açılacak mı?

1647175336551.png

1647175351519.png

Silinmesi de normal değil zararlı yazılım olabilir.

Bende Windows 11 kullanıyorum bende olmadı virüslü filanmı indirdin yoksa çalıştırdan çalıştırmayı dene.

Ben yazıyordum insanlar benden daha hızlı yazmışlar.
Wirüs veya trojan girmiş olabilir ESET ile tarama yap.

Wirüs ne.
Windows 11'den Windows 10'na geç geçebiliyorsan sonra tekardan yükle.

C:\Windows\System32
İçerisinde CMD'yi arayın "C" tuşuna basarak. Bulursanız vardır ama bulamazsanız silinmiş olabilir.
İkinci yöntem ise Görev Yöneticisi'ni açıp üstten dosya>yeni görev çalıştır butonuna basın ve CMD yazıp altta ki kutucuğu işaretleyin bakalım açılacak mı?

Eki Görüntüle 1330894

Eki Görüntüle 1330896

Silinmesi de normal değil zararlı yazılım olabilir.
Bu hatayı verdi format atmadan win 11 indirip onaramazmıyım trojen adw cleaner vs uygulamalrı tarattım bir şeyler sildi. Ayrıca system32 de cmd adında dosya da yok

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    732,5 KB · Görüntüleme: 110

Geri
Yukarı