Windows 11 görev çubuğu gözükmüyor

fistukluBaklava

Hectopat
Daha fazla  
Selam, sabah yine bir başlık açmıştım farklı bir sorun için. Windows iyice kafayı yedi şimdi de resimdeki gibi görev çubuğu gözükmüyor. C diski tamamen dolu, bu sorunların onunla bir alakası olabilir mi?

20220928_211335.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk çok doluysa disk yanıt veremiyor olabilir, diskinizi Windows'un kendi aracıyla temizlemenizi öneririm.

CTRL + ALT + DELETE basın ve Görev Yöneticisi seçin, dosya > yeni görevi çalıştır > explorer.exe yazın.

diskle alakalı olduğunu düşünüyorum ama dolulukla alakalı değil

Görev yöneticisinden "explorer.exe" bulup sonlandırıp sonra yeniden başlatmayı dener misiniz?

Disk çok doluysa disk yanıt veremiyor olabilir, diskinizi Windows'un kendi aracıyla temizlemenizi öneririm.

CTRL + ALT + DELETE basın ve Görev Yöneticisi seçin, dosya > yeni görevi çalıştır > explorer.exe yazın.
Eski Windows sürümü 17 GB yer kaplıyor onu silsem mi acaba ?

bilgisayarı yeniden başlatın alt + f4 ile
İşe yaramadı hocam

eğer sorun düzelmez ise diğer yorumlarda dendiği gibi alt + ctrl + del ile görev yöneticisini açın ve explorer.exe görevi sonlandır diyin sonra görev çalıştır diyip explorer.exe yi geri açın

Eski Windows sürümü 17 GB yer kaplıyor onu silsem mi acaba?

Windows.old mu yoksa güncelleştirmelerle mi ilgili? Windows sürümünüzü yükselttiyseniz ondan dolayıdır. Silmek size kalmış, ben olsam silerdim ama silersen eski sürüme dönemeyeceğini bilmeni isterim.

Geri
Yukarı