Windows 11 görev çubuğu ve bazı ayarları çalışmıyor

FurkanYalcin

Decapat
Daha fazla  
Görev çubuğundaki arama kutucuğu çalışmıyor bir şey yazmaya çalıştığım an kapanıyor. Ayarlarda ise Windows güvenliği ve Windows Update açmaya çalışınca kendiliğinden kapanıyor. Onun haricinde Microsoft Store çalışmıyor. Windows güvenliğine giremediğim için Malwarebytes indirdim tarama yaptım virüs çıkmadı PowerShell komutları denedim olmadı CMD'den chkdsk /f /r komutunu denedim olmadı aynı şekilde sfc /scannow komutunu denedim olmadı sistem geri yükleme denedim olmadı yardımcı olur musunuz?

Görev çubuğundaki arama kutucuğu çalışmıyor bir şey yazmaya çalıştığım an kapanıyor. Ayarlarda ise Windows güvenliği ve Windows Update açmaya çalışınca kendiliğinden kapanıyor. Onun haricinde Microsoft Store çalışmıyor. Windows güvenliğine giremediğim için Malwarebytes indirdim tarama yaptım virüs çıkmadı PowerShell komutları denedim olmadı CMD'den chkdsk /f /r komutunu denedim olmadı aynı şekilde SFC /scannow komutunu denedim olmadı sistem geri yükleme denedim olmadı yardımcı olur musunuz?

Format flash belleğiniz varsa takıp format ekranından bilgisayarınızı onarın seçeneğini dener misiniz?

Eğer yine düzelmiyorsa önerim format atmanız olacaktır.

Format atmanın çözüm yolu olduğunu biliyorum zaten ama format atmadan düzeltmek istiyorum.

Bende önce bilgisayarı onarın seçeneğini deneyin dedim düzelmezse format atmanızı önerdim.

Geri
Yukarı