Windows 11 güncellemeden sonra siyah ekran

UNDERR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün bilgisayara normal bir güncelleme gelmişti ama bilgisyar zaten Windows 11 sanırım güvenlik güncellemesi gibi bir şeydi dün güncelle ve kapat seçeneğini seçtim arada 3-4 saat sonra yine bilgisayarı açtığımda ekran siyah oldu ve fare de sürekli yükleniyor 30 dk filan böyle kaldı ama açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar dün bilgisayara normal bir güncelleme gelmişti ama bilgisyar zaten Windows 11 sanırım güvenlik güncellemesi gibi bir şeydi dün güncelle ve kapat seçeneğini seçtim arada 3-4 saat sonra yine bilgisayarı açtığımda ekran siyah oldu ve fare de sürekli yükleniyor 30 dk filan böyle kaldı ama açılmıyor.

Hocam PC açılıyor mu Kilit ekranını geçtikten sonra mı siyah ekranda kalıyor.

Bilgisyar açılıyor ama ana menü gelmesi gereken yerde sadeçe yüklenen fare geliyor

CTRL + Shift + ESC Tuşuna basın Görev Yöneticisi açılacak açılan kısımda Yeni görev oluştur yazacak ona basın ve explorer.exe yazın tamama tıklayın.

Oda olabilirim ama ben Windows 11 onarım modundan veya (güvenli mod) geçerek Windows güncellemeyi 2 kez kaldırdım sorun düzeldi (sonrasında normal şekilde güncellendi) sorun sanırım bilgisyar güncellenir ken şarjı bitmiş

Geri
Yukarı