Windows 11 Insider olmayan Bilgisayar'da "Insider derlemesi bir hatayla karşılaştı" hatası

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Windows 11'imde edit yaparken bir anda yeşil ekran yedim ve ekranda "Insider derlemesi bir hatayla karşılaştı"yazıyordu.
Insider'a yanlışlıkla bir kere girmiştim ancak çıktığımdan emindim az önce yine kontrol ettim Insider'da değilim neden böyle olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'imde edit yaparken bir anda yeşil ekran yedim ve ekranda "Insider derlemesi bir hatayla karşılaştı"yazıyordu.
Insider'a yanlışlıkla bir kere girmiştim ancak çıktığımdan emindim az önce yine kontrol ettim Insider'da değilim neden böyle olmuş olabilir?
Bir Insider derlemesi kullanıyor olabilirsiniz.
Windows 11 23H2 çıkınca güncelleyin, sorun çözülür.

İnsider'a bir kere girdiniz mi temiz kurulum yapmadan çıkamıyorsunuz diye biliyorum, zamanında aynı hataya ben de düştüm çünkü.

İnsider'a bir kere girdiniz mi temiz kurulum yapmadan çıkamıyorsunuz diye biliyorum, zamanında aynı hataya ben de düştüm çünkü.
1689618452615.png

Çıkmış olarak görülüyor hocam
Bir Insider derlemesi kullanıyor olabilirsiniz.
Windows 11 23H2 çıkınca güncelleyin, sorun çözülür.
Tamamdır

Eki Görüntüle 1865915
Bende çıkmaya çalıştığımda böyle diyor. İnsider bana çok sorun yaratmadığı için asla "hemen kaydı sil" seçeneğini seçmedim. Abi ben anlamadım😃.
Hocam Insider'ın herhangi bir sorunu yok değil mi herhangi bir kişisel bilgiyi vs. kullanmıyor

Geri
Yukarı