Windows 11 kablosuz ekrana bağlan özelliği çalışmıyor

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Windows 10 kullanırken yansıt özelliği ile kolayca kablosuz ekrana bağlan diyerek televizyona bağlanabilirken şu anda kullanılabilir ekranlar kısmında sürekli bitmeyen bir yükleme ekranı var ve asla bitmiyor. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@yesososo evet. Fakat bilgisayar ve genelde TV'de eşleşmiş cihaz olarak görülebiliyor, örnek görseldeki gibi bilgisayarda kayıt ediliyor. Cihaz bilgileri değişikliğinden dolayı böyle bir sorun yaşanıyor olabilir.

1713021888096.png

@yesososo evet. Fakat bilgisayar ve genelde TV'de eşleşmiş cihaz olarak görülebiliyor, örnek görseldeki gibi bilgisayarda kayıt ediliyor. Cihaz bilgileri değişikliğinden dolayı böyle bir sorun yaşanıyor olabilir.

Eki Görüntüle 2167378
Bağlantıyı kaldır yapmama rağmen TV Bluetooth ekranında çıkmadı bu yüzden bağlanmadı. Wifi Direct ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Ola ki bu özellik kapalıysa nereden açacağıma dair yardımınız dokunur mu?

Son düzenleme:
Televizyon üzerinden kaldırma işlemi yaptınız mı? TV modeli nedir?
Samsung 7 Series. TV üzerinden hiçbir zaman BT işlemi yapmadım. Daha öncesinde bağlandığım zamanlarda da TV pasifti hep, cihazlar üzerinden TV'ye bağlanıyordum. Laptop'da TV'yi unut işlemi yaptıktan sonra aranan cihazlarda TV çıkmamaya başladı. Sorunumu tekrarlamam gerekirse, Win11'den sonra böyle bir sorun oluştu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı