Windows 11 KB5029263 sorunlu mu?

Yıllardır Windows 11 kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım bence sizin sistemleriniz düşük oldugu için problem yaşıyorsunuz.

Evet öyledir öyledir. Öyle bir dediniz ki sanki 10 senedir kullanıyorsunuz. Zaten adam akıllı çıkalı 2 yıl anca oldu.

Konu oluştur kısmında bile yarım yamalak falan yazıyor forumda.

Yıllardır Windows 11 kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım bence sizin sistemleriniz düşük oldugu için problem yaşıyorsunuz.
Genelde desteklemeyen bilgisayara kurup sorun yaşıyorlar. Sonra da suçu işletim sistemine atıyorlar.

Genelde desteklemeyen bilgisayara kurup sorun yaşıyorlar. Sonra da suçu işletim sistemine atıyorlar.

Benim de İşlemci desteklemiyor olarak gözüküyor normalde desteklemesi gerekiyordu ama sorunsuz olarak çalışıyora. Zaten TPM2.0 ve Secure Boot olan çoğu orta üst düzey bilgisayarda sorunsuz çalışıyor Bende ilk zamanlarında kasmalar oluyordu nadiren de olsa ama mart ayında ki güncellemeden sonra sorunsuz olarak kullanıyorum.

Benim de işlemci desteklemiyor olarak gözüküyor normalde desteklemesi gerekiyordu ama sorunsuz olarak çalışıyora. Zaten TPM2.0 ve Secure Boot olan çoğu orta üst düzey bilgisayarda sorunsuz çalışıyor bende ilk zamanlarında kasmalar oluyordu nadiren de olsa ama mart ayında ki güncellemeden sonra sorunsuz olarak kullanıyorum.

Sil baştan Windows 11 formatı attım resmen istemediğim işletim sistemini kullanmak zorundayım çünkü bende Windows 10 da bazı proglamlar sorun çıkarıyor. Örnek FIFA 2022 de EA App sorun çıkarıp duruyor düzelmesi için reset atmak zorunda kalıyorum PC'ye o yüzden Windows 11 kullanıyorum.

Sil baştan Windows 11 formatı attım resmen istemediğim işletim sistemini kullanmak zorundayım çünkü bende Windows 10 da bazı proglamlar sorun çıkarıyor. Örnek FIFA 2022 de EA App sorun çıkarıp duruyor düzelmesi için reset atmak zorunda kalıyorum PC'ye o yüzden Windows 11 kullanıyorum.

Bence arayüzü güzel neden istemiyorsunuz ve Windows 10 ile Windows 11 aynı uyumluluk sorunu vs. yok Çalışmaması tuhaf gerçekten.

3060 ti var gayette yeterli bir sistemim var ama windows 11 çöp. 2 senedir kullanıyorum neredeyse hertürlü sorunla karşılaştım

R7 5800H ve RTX3060 var. Windows 11 aşırı buglı, bunun sistemle alakası yok. 1 ay önce Windows 11'de bilgisayarımı kapatamıyordum.

Geri
Yukarı