Windows 11 "Kullanıcı profili hizmeti hizmeti oturum açamadı" hatası

Daha fazla  
Başlıkta da okuduğunuz gibi bilgisayarı açtığımda bununla karşılaşıyorum. Sonra yeniden başlatıyorum. Windows sıfırlanmış bir şekilde açılıyor. Sonra yeniden başlatıyorum, tamamen düzeliyor. Bunun yüzünden Windows'u yeniden kurdum ama nafile. Yardımcı olursanız sevinirim.

Windows'u yeniden kurduysan, o hizmetin geri açılması ve bu hatayı almaman gerekiyordu; çünkü hizmetin normal değeri otomatik olması lazım. Bu hatayı alman için ya programın o hizmeti kapatması gerekiyor, ya da senin kapatman gerekiyor. Bu hatanın sebebi, o hizmeti kapattığından dolayı profil yüklenemiyor.

Kaynak;

1713814113647.png

Bilgisayar yeniden başlarken birkaç kez düğmesinden kapat (asla fişi çekip kapatma gibi yapma), daha sonrasında başlangıç onarmaya girip onarabilirsin ya da güvenli mod gir, belki hizmetleri geri yükler ve yükledikten sonra Regedit'e gir ve o hizmeti bul ve aç;

Bu araç güvenli modda da çalışıyorsa ve yetki konusunda problem olmuyorsa bunu yapabilirsin,

Reis eline emeğine sağlık çok güzel yazmışsın bana tane tane yapmam gerekenleri söyler sen daha iyi olur seni yorduysam kusura bakma bu saat de hakkını helal et.

Reis eline emeğine sağlık çok güzel yazmışsın bana tane tane yapmam gerekenleri söyler sen daha iyi olur seni yorum kusura bakma bu saat de hakkını helal et.

• Bilgisayarın yeniden başlarken bilgisayarının kasasından veya laptop ise yine tuşuna basılı tutarak kapatın. Bunu tekrarlayın, birkaç tekrarlamaktan sonra başlangıç onarma ekranı çıkacak. O mavi onarma ekranına girin, başlangıç onarma ekranından sistem geri yüklemeyi kullanın ve bu hizmetin kapanmadığı tarihe dönün, hizmet geri açılacak.

Bu işlemi yaptığımda verilerim gidecek mi?
Bir de bu sorunu bir daha yaşamayacağım değil mi?

Gidebilir. Ama o tarihteki veriler gidebilir. Yani, geri donme noktasindaki o tarihten itibaren gelen oyunlar, veriler vs.

Geri yasamamak icin attigim rehberdeki hizmetlere gore hizmet kapatin ya da hiç kaaptmayin veya perrormans artirici bir uygulama kullaniyotsan o da kapatmis olabilir. Bu hizmeti siz kendiniz mi kapattiniz yoksa kendi kendine mi oldu?

Gidebilir. Ama o tarihteki veriler gidebilir. Yani, geri donme noktasindaki o tarihten itibaren gelen oyunlar, veriler vs.

Geri yasamamak icin attigim rehberdeki hizmetlere gore hizmet kapatin ya da hiç kaaptmayin veya perrormans artirici bir uygulama kullaniyotsan o da kapatmis olabilir. Bu hizmeti siz kendiniz mi kapattiniz yoksa kendi kendine mi oldu?

Ben bir şey ellemedim kendiliğinden kapanmış olmalı bu seçeneği tam olarak nereden kapatıyordukki.

Ben bir şey ellemedim kendiliğinden kapanmış olmalı bu seçeneği tam olarak nereden kapatıyorduk ki.

Nereden kapatacagini bilmiyorsan kapatmamissindir muhtemelen, peki performans Artici i gibi bir uygulama kullaniyor muydun?

Sen USB ile temiz kurulum yapmana ragmen tekrar mi boyle oldu yoksa hala o ekran gecmedi mi? Normalde yeniden kuruldugu zaman haliylen acilmasi ve boyle bir durum olmamasi lazim.

Nereden kapatacagini bilmiyorsan kapatmamissindir muhtemelen, peki performans Arctis'i i gibi bir uygulama kullaniyor muydun?

Sen USB ile temiz kurulum yapmana ragmen tekrar mi boyle oldu yoksa hala o ekran gecmedi mi? Normalde yeniden kuruldugu zaman haliylen acilmasi ve boyle bir durum olmamasi lazim.

Sıfırdan USB'yle temiz kurulum yaptım ve performans arttırıcı bir uygulamada kullanmıyorum.
Garip.

Sıfırdan USB'yle temiz kurulum yaptım ve performans arttırıcı bir uygulamada kullanmıyorum.
Garip.

İşallah çözeriz.

Forumda gezerken aynı sorunu yaşayan birinin mesajlarını okudum kendisi Regedit'ten profillere gelerek kullandığı profilin statesine girip 1 yaparak düzeldiğini söylüyor sizce bu işey yararmı bilmediğim için size soruyorum
@408157

Son düzenleme:
Garip.

İşallah çözeriz.

Forumda gezerken aynı sorunu yaşayan birinin mesajlarını okudum kendisi Regedit'ten profillere gelerek kullandığı profilin statesine girip 1 yaparak düzeldiğini söylüyor sizce bu işey yararmı bilmediğim için size soruyorum.
@408157

Deneyebilirsiniz de Regedit'e Windows acilmadan nasıl gireceksiniz?

Geri
Yukarı