Windows 11 "Kullanıcı profili hizmeti hizmeti oturum açamadı" hatası

Verilerinin silinmesini istemwdigin diski silme veya bicimlendirme. Ornegin silinmesini istemedigini D diskine at ve C diskini bicimlendir, ayirt etmek icin ise GB boyutunu hatirla.

Bende 1 tane SSD var senin dediğini yapmam için SSD'yi 2'ye bölmem lazım sana benim uygulamalarımın fotoğrafını atayim mi belki bir şey bulursun.

Bende 1 tane SSD var senin dediğini yapmam için SSD'yi 2'ye bölmem lazım sana benim uygulamalarımın fotoğrafını atayim mi belki bir şey bulursun.

Atabilirsin.

İkiye bolmem lazim derken D diskini olusturun ve icrrisine silinmesini istemediginiz seyleri atin yani.

explorer_cLXzoD10he.png
NVIDIA_Share_UqWJfbIJSs.png
explorer_CHYZWdjLWk.png

Müsait olduğum zaman Windows'u kurarım bir de Rufus'dan yazarken yerel hesap oluştur var onu tiklemeli miyim yoksa tiklemesemde olur mu normalde ben tiklemiyorum çünkü.

Windows 11 Home kurulumu için muhtemelen o. Pro olunca yerel ile devam edilebiliyor kurulum ekranında. Bu yüzden Home kurarken yine yerel devam edilmesi için olabilir.

Windows 11 Home kurulumu için muhtemelen o. Pro olunca yerel ile devam edilebiliyor kurulum ekranında. Bu yüzden Home kurarken yine yerel devam edilmesi için olabilir.

Galiba homda gerekliyidi hesap onu kaldırmak için muhtemelen.

Bugün bilgisayarı başlatırken nedense hata vermedi bu sefer dün hizmetlerden kullanıcıyla alakalı hizmetleri biraz kurcaladım umarım bir daha yaşamam herhalde çözüldü şimdi erken konuş miyim hafta sonuna kadar hatayı almazsam sorun çözülmüş demektir.

Sorun hala devam ediyor ama bir şeyler buldum farklı forumlarda sorunlu profili sorunsuz profille değiştiriyorlar ama bunun için 2 tane profile ihtiyaç var nasıl açacağım bir tane daha.

regedit_HKxfZ3a7MR.png

Bunun yanına bir tane daha açmam lazım.

@408157

Galiba homda gerekliyiydi hesap onu kaldırmak için muhtemelen.

Bugün bilgisayarı başlatırken nedense hata vermedi bu sefer dün hizmetlerden kullanıcıyla alakalı hizmetleri biraz kurcaladım umarım bir daha yaşamam herhalde çözüldü şimdi erken konuş miyim hafta sonuna kadar hatayı almazsam sorun çözülmüş demektir.

Sorun hala devam ediyor ama bir şeyler buldum farklı forumlarda sorunlu profili sorunsuz profille değiştiriyorlar ama bunun için 2 tane profile ihtiyaç var nasıl açacağım bir tane daha.

regedit_HKxfZ3a7MR.png

Bunun yanına bir tane daha açmam lazım.

@408157

Kullanıcıyı halletim 2 tane hesap gözüküyor ama bunu nasıl sorunsuz ile değiştireceğim bilmiyorum sen biliyor musun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı