Çözüldü Windows 11 kurulumundan sonra yeniden başlatınca siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Syntax Error

Hectopat
RAM
16x2
Ekran kartı
Asus TUF GAMING 3070Ti
Anakart
Gigabyte H610M H
İşlemci
İ5-12400F
Windows 11'i diske kurdu. Sonra yeniden başlatınca siyah ekran oluyor. Ben de BIOS menüsünden kurduğum disk ile başlatıyorum. Bölge ve klavye dili seçtirdikten sonra güncelleme yapıyor. Sonra bilgisayara isim girin diyor. Girdikten sonra sistem yeniden başlatılıyor. Bu sefer siyah ekranda kalıyor. Monitöre bağlı kasa çalışıyor ama görüntü yok. BIOS menüsünde kurulu diski seçince geri klavye bölge seçme yerine atıyor. Şimdiden teşekkürler.

Windows 11'i diske kurdu. Sonra yeniden başlatınca siyah ekran oluyor. Ben de BIOS menüsünden kurduğum disk ile başlatıyorum. Bölge ve klavye dili seçtirdikten sonra güncelleme yapıyor. Sonra bilgisayara isim girin diyor. Girdikten sonra sistem yeniden başlatılıyor. Bu sefer siyah ekranda kalıyor. Monitöre bağlı kasa çalışıyor ama görüntü yok. BIOS menüsünde kurulu diski seçince geri klavye bölge seçme yerine atıyor. Şimdiden teşekkürler.

Windows 11 zaten biraz sıkıntılı Windows 10 falan olacağını sanmıyorum lisansınız var ise Windows 10 ayarlarından direkt 11 yükseltmeyi dene.

USB belleği kasadan çıkartıyor musunuz?

ISO tekrar yazdırın ve tekrar kurmayı deneyin ya da tekrar format atın format sırasında oluşmuş bir hata olabilir.

2 kez yazdırdım. Birini Windows 11 22H2 ISO bu linkten denedim siyah ekran verdi. Sonra Microsoft'un sitesinden yükleme medyası oluşturma toolunu kullanarak. İkisinde de aynı şey oldu.

Bilgisayarı kapatıp, sağ taraftaki RAM'i söküp, tek RAM çalıştırın düzelme olacak mı?

Hocam o işlerden pek anlamıyorum maalesef.

Geri
Yukarı