Windows 11 lisansı ucuza alınabilir mi?

CilaliCorba

Centipat
Daha fazla  
İnternette 240 TL'ye falan anahtar satıyorlar ama Microsoft'un kendi sitesinde 3 bin küsur TL. Peki bu 240 TL civarı fiyattaki anahtarları almak mantıklı mı, güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette 240 TL'ye falan anahtar satıyorlar ama Microsoft'un kendi sitesinde 3 bin küsur TL. Peki bu 240 TL civarı fiyattaki anahtarları almak mantıklı mı, güvenilir mi?

Ben 19TL'ye key aldım çalıştı. Jetlisans gibi sitelerde 100Tl fln işe yarıyor bir çok kez aldım.

Benim size tavsiyem sağlamlisans'tan almanızdır.

Windows 11 Home kullanıyorsanız www.sağlamlisans.com'dan Windows 10 Home keyi alarak etkinleştirebilirsiniz. (Windows 10 Home keyi hem daha ucuz hem de Windows 11'de sıkıntısız çalışmaktadır.)

Aynı görevi görüyor. Lisans lisanstır. Microsoft damgalı vs direkt verirken internetten aldığınız Gmail yoluyla geliyor. O yüzden ucuz ayrıca toplu oluyor. Sağlamlisans gibi çok kullanılan sitelerden alırsanız sorun yaşamazsınız.

HWID Etkinleştirme yöntemi ile bedavaya etkinleştirebilirsiniz forumda detaylıca anlatımı var ve Retail key görevi görüyor sunucusuda Microsoft'a bağlı yani güvenilir.

Geri
Yukarı