Windows 11 LTSC sızdırıldı!

brzbgt

Picopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Archive indirme linki: Windows 11 Insider Preview Build 26100 Enterprise LTSC : Microsoft : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive

Yine de tedbirli olmakta fayda var. Reddit'de biraz arastirma ile son haftanin haberlerinde gorebilirsiniz kullanan bir suru insan var ben de gecis yapacagim kullanacak olan arkadaslarin da yorumlarini bekliyorum.

Resmi surumu Eylül 2024'te yayinlanacakmis. 3 ISO icerecek, LTSC IoT Enterprise surumu, normal LTSC surumu, ve abonelik LTSC IoT surumu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Archive indirme linki: Windows 11 Insider Preview Build 26100 Enterprise LTSC : Microsoft : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive

Yine de tedbirli olmakta fayda var. Reddit'de biraz arastirma ile son haftanin haberlerinde gorebilirsiniz kullanan bir suru insan var ben de gecis yapacagim kullanacak olan arkadaslarin da yorumlarini bekliyorum.

Resmi surumu eylül 2024'te yayinlanacakmis. 3 ISO icerecek, LTSC IoT Enterprise surumu, normal LTSC surumu, ve abonelik LTSC IoT surumu.

Peki bu ISO'nun sanal makineye kurulmasında herhangi bir sorun var mıdır? Ve normal sürüm ile LTSC'nin arasındaki fark nedir?

Peki bu ISO'nun sanal makineye kurulmasında herhangi bir sorun var mıdır? Ve normal sürüm ile LTSC'nin arasındaki fark nedir?
LTSC Long-Term Support Channel Uzun vadeli destek surumleridir. Ve normal windows surumlerinden farki gereksiz butun uygulamalardan servislerden arindirilmis yabancilarin tabiriyle "rock-solid" yani yag gibi akan kaya gibi saglam stabil surumlerdir. IoT Enterprise versiyonlari da banka, atm vb. onemli kurumlarda ya da cihazlarda calismak uzere tasarlanmistir. Genellikle guvenlik guncellestirmeleri alirlar. Windows 10 IoT Enterprise LTSC destek yili 2032'ye kadar surecektir mesela.

Moderator bir kullanicinin paylastigi Screen Shot'u silmis ama bu da inceleme videosu:

Bu arada sorunuza cevap vermeyi unutmusum. videodaki sahista sanal makineye kurmus yani evet kurulabilir

Incelemek isteyenlere daha duzgun bir video =

LTSC Long-Term Support Channel Uzun vadeli destek surumleridir. Ve normal windows surumlerinden farki gereksiz butun uygulamalardan servislerden arindirilmis yabancilarin tabiriyle "rock-solid" yani yag gibi akan kaya gibi saglam stabil surumlerdir. IoT Enterprise versiyonlari da banka, atm vb. onemli kurumlarda ya da cihazlarda calismak uzere tasarlanmistir. Genellikle guvenlik guncellestirmeleri alirlar. Windows 10 IoT Enterprise LTSC destek yili 2032'ye kadar surecektir mesela.

Moderator bir kullanicinin paylastigi Screen Shot'u silmis ama bu da inceleme videosu:

Bu arada sorunuza cevap vermeyi unutmusum. videodaki sahista sanal makineye kurmus yani evet kurulabilir

Teşekkür ederim.

LTSC Long-Term Support Channel Uzun vadeli destek surumleridir. Ve normal Windows surumlerinden farki gereksiz butun uygulamalardan servislerden arindirilmis yabancilarin tabiriyle "rock-Solid" yani yag gibi akan kaya gibi saglam stabil surumlerdir. IoT Enterprise versiyonlari da banka, ATM vb. onemli kurumlarda ya da cihazlarda calismak uzere tasarlanmistir. Genellikle guvenlik guncellestirmeleri alirlar. Windows 10 IoT Enterprise LTSC destek yili 2032'ye kadar surecektir mesela.

Bu arada sorunuza cevap vermeyi unutmusum. Videodaki sahista sanal makineye kurmus yani evet kurulabilir

Oyun performansı hakkında teoride varsayımda bulunabileceğimiz bir durum var mıdır? Daha iyi performans verir? Oyun Client'larında bug, error vermez gibi. Yani bunlar çözülüp mü release oldu.

Oyun performansı hakkında teoride varsayımda bulunabileceğimiz bir durum var mıdır? Daha iyi performans verir? Oyun Client'larında bug, error vermez gibi. Yani bunlar çözülüp mü release oldu.
Windows 10 surumlerine bakarak yorumda bulunacak olursam oyun performansi normal surumlerden daha iyiydi. Cunku gereksiz servis hizmet ve sistemi yoracak uygulamalar, arkaplanlar devredisi idi. Suan teoride sorun yaratmamasi lazim ama bunun official resmi surum olmadigini belirtmekte fayda var. Official ISO 2024 Eylul'de yayinlanir.

Bazi forumlarda anti-cheat gerektiren Call of Duty oyununda hesabin banlandigini okudum. Elevenforum'dan biri yazmisti suan tekrar linki bulamiyorum kaynak olmasi acisindan. Muhtemelen official olmadigindandir, kernel yapisi degistigi icin oyun sirketleri yayinlanmamis bir surum icin sanirim vaziyet almamislar. Tabi bu okudugum tek bir yorum

Windows 10 surumlerine bakarak yorumda bulunacak olursam oyun performansi normal surumlerden daha iyiydi. Cunku gereksiz servis hizmet ve sistemi yoracak uygulamalar, arkaplanlar devre dışı idi. Şu an teoride sorun yaratmamasi lazim ama bunun official resmi surum olmadigini belirtmekte fayda var. Official ISO 2024 Eylül'de yayinlanir.

Bazi forumlarda anti-cheat gerektiren Call of Duty oyununda hesabin banlandigini okudum. Elevenforum'dan biri yazmisti şu an tekrar linki bulamiyorum kaynak olmasi acisindan. Muhtemelen official olmadigindandir, kernel yapisi degistigi icin oyun sirketleri yayinlanmamis bir surum icin sanirim vaziyet almamislar. Tabii bu okudugum tek bir yorum

Ben de tam olarak ondan korkarak sordum. FACEIT oynuyorum Anti-Cheat olayında da bayağı hassaslar son zamanlarda ve güncellemeler geldi. En iyisi hiç bulaşmayayım teşekkür ederim hocam.

Ben de tam olarak ondan korkarak sordum. FACEIT oynuyorum Anti-Cheat olayında da bayağı hassaslar son zamanlarda ve güncellemeler geldi. En iyisi hiç bulaşmayayım teşekkür ederim hocam.

""Just an FYI folks, received a permanent ban on COD MW3 for using "unauthorized software and manipulation of game". There was no unauthorized software on LTSC than the normal stuff. Just giving folks a heads up."""

-Bilginize, COD MW3'te "izinsiz yazılım kullanmak ve oyunu manipüle etmek" nedeniyle kalıcı bir yasak aldım. LTSC'de normal şeyler dışında izinsiz bir yazılım yoktu. Sadece insanları uyarıyorum.-

Gordugum yorum buydu. Bu gece atilmis saatler once.

Yeni konular

Geri
Yukarı