Çözüldü Windows 11 mavi ekran hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kadirbulut10

Decapat
Makaleler
1
Hayatım boyunca 1 kere bile mavi ekran yemedim ama dün 1 kere yedim bugünde 2. ciyi yedim. Windows 11 kullanıyorum, 2-3 gün önce elektrik gitmişti ondan diye şüphelendim, yardım eder misiniz? Sistem: R5 5600, 3070, FSP PSU, 32 GB RAM.

@claus
@Recep Baltaş
Hayatım boyunca 1 kere bile mavi ekran yemedim ama dün 1 kere yedim bugünde 2. ciyi yedim. Windows 11 kullanıyorum, 2-3 gün önce elektrik gitmişti ondan diye şüphelendim, yardım eder misiniz? Sistem: R5 5600, 3070, FSP PSU, 32 GB RAM.

@claus
Anlayan kimse yok mu?

?????????

Son düzenleme:
Çözüm
Kaspersky'ı ve Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurun, Windows güncellemelerini yapın.

Sistem sürücüleriniz güncel değil, ses, lan, chipset bunları güncelleyin.

BIOS güncel değil güncelleyin.

RAM ile ilgili sorun da var, önce yukarıdakileri yapıp test edin, tekrar mavi ekran alırsanız paylaşın, bakalım.
Kaspersky'ı ve Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurun, Windows güncellemelerini yapın.

RAM ile ilgili sorun da var, önce yukarıdakileri yapıp test edin, tekrar mavi ekran alırsanız paylaşın, bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Vanguard derken anlamadım, bir de RAM ile ilgili testleri yaptım RAM'ler saglam cıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı