Windows 11 Pro deneme sürümünde Windows 11 Home key kullanılır mı?

aydnalp

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston 8GB (2x8GB) Fury Beast Siyah DDR4 3200MHz CL16 PC Ram
SSD veya HDD modeli
Kingston 1TB NV2 NVMe PCIE 4.0 Okuma 3500MB-Yazma
Ekran kartı
ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3070 Ti OC V2 8GB GDDR
Anakart
ASUS PRIME B760M-K D4 5333MHz (OC) DDR4 Soket 1700
İşlemci
INTEL Core i5-13400F 4.6GHz 20MB Önbellek 10 Çekir
Yakın zamanda hazır sistem olarak bir bilgisayar aldım ve opsiyon olarak da Windows 11 Home satın aldım. Bilgisayardan pek anlamadığım için Windows 11 Home yüklü bir şekilde gelir diye bekliyordum ama Windows 11 Pro deneme sürümü yüklü bir şekilde geldi. Satın aldığım Windows 11 Home bir CD ve bir key ile birlikte geldi. Bana CD kabının üzerinde gönderilen keyi girdiğimde "Girdiğiniz ürün anahtarı çalışmadı. Ürün anahtarını kontrol edip yeniden deneyin veya başka bir tane girin (0xc004F050)" uyarısını veriyor. Bu arada satın aldığım sistemde CD takmak için bir aparat bulunmuyor. Windows 11 Home'u bilgisayarıma kurduktan sonra bu kod çalışır mı?

resim_2023-01-22_183117597.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda hazır sistem olarak bir bilgisayar aldım ve opsiyon olarak da Windows 11 Home satın aldım. Bilgisayardan pek anlamadığım için Windows 11 Home yüklü bir şekilde gelir diye bekliyordum ama Windows 11 Pro deneme sürümü yüklü bir şekilde geldi. Satın aldığım Windows 11 Home bir CD ve bir key ile birlikte geldi. Bana CD kabının üzerinde gönderilen keyi girdiğimde "Girdiğiniz ürün anahtarı çalışmadı. Ürün anahtarını kontrol edip yeniden deneyin veya başka bir tane girin (0xc004F050)" uyarısını veriyor. Bu arada satın aldığım sistemde CD takmak için bir aparat bulunmuyor. Windows 11 Home'u bilgisayarıma kurduktan sonra bu kod çalışır mı?

Eki Görüntüle 1641333
PC'ye windows 11 Home kurmanız lazım. Pro ile çalışmaz.

Pro sürümünü hangi mantıkla sıfır cihazın kendisine kurmuşlar anlamadım, ev kullanıcısına Home sürümü fazlasıyla yetiyor. Sıfırdan Home sürümüne geçmeniz gerek.

Geri
Yukarı