Windows 11 şifre girdikten sonra siyah ekran hatası

hilmiyildzx

Picopat
Daha fazla  
Ilk oncelikle ışletim sistemim Windows 11, bilgisayarı açtığımda şifre girme ekranı sorunsuz şekilde geliyor ve şifremi girdiğimde ise siyah ekran veriyor. Ekranda ise imleç var sadece çözüm var mı bununla alakalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
F8'e bastığında gelen kısayol yerine aşırı saçma bir sistem getirdiler 2-3 defa sistemi zorla kapatınca o menü geliyor artık.

Evet sistem açılmayınca mecbur o şekilde giriyorsun sistem açılınca da Windows Update Gelişmiş başlangıç kısmından giriliyor.

Hocam ekran kartını değiştirildiğinde bayağı iyi bir bilgisayar olur. Windows 11'de sıkıntı çıkarır mı bilmem ama denemekten zarar gelmez.

AMD Ekran kartları sorunlu diyorlar ama bende AMD APU sisteme sahibim Windows 11'de bir sorun yaşamadım.

Ben bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum ama biraz da şans işi.

AMD Ekran kartları sorunlu diyorlar ama bende AMD APU sisteme sahibim Windows 11'de bir sorun yaşamadım.

Ben bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum ama biraz da şans işi.
Ben windows 11 de söyle bi sorunum var cpu boşta hep 100 kullanıyordu oyunlarda da kasmalar oluyodu şuan kendi kendine düzeldi ilerde olurmu bilemem.

Ben Windows 11 de söyle bir sorunum var CPU boşta hep 100 kullanıyordu oyunlarda da kasmalar oluyordu şu an kendi kendine düzeldi ileride olur mu bilemem.

Hocam sizin PC'ye virüs sokma ihtimaliniz olabilir mi? Hem bu durum sistem dosyalarının neden bu kadar bozulduğuna sebep olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı