Windows 11 şu an stabil mi?

420645

Hectopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
512 gb ssd
Ekran kartı
RTX 3060 6GB
İşlemci
AMD Ryzen 7 5800H
Selam, bilgisayara format atmam gerek fakat Windows 10'dan devam mı edeyim yoksa Windows 11'e mi geçeyim bilemedim. En son Windows 11'e geçtiğimde pek stabil değildi. Şu an son durum nedir? Herhangi bir bug ya da hantallaşma var mı? Yorumlarınıza göre Windows 11'e geçeceğim.

Selam, bilgisayara format atmam gerek fakat Windows 10'dan devam mı edeyim yoksa Windows 11'e mi geçeyim bilemedim. En son Windows 11'e geçtiğimde pek stabil değildi. Şu an son durum nedir? Herhangi bir bug ya da hantallaşma var mı? Yorumlarınıza göre Windows 11'e geçeceğim.
Gayet stabil.

Canı sıkılınca Store kafayı yiyip yüklü uygulamaları sanki yüklü değilmiş gibi gösteriyor. Biraz da koyu tema ile ilgili sorun yaşıyorum, pencereleri küçültüp tekrar büyütünce bug yüzünden beyaz görünüyor. Ayrıca sağ tık biraz yavaş (en son gelen güncellemeyi yüklemedim, düzeldi diyorlar).

Uzun zamandır Windows 11 kullanıyordum 1 yıla aşkın, Windows 10'a döndüm sanki eşekten inip ata binmiş gibi hissettim. Tepki ve animasyon hızı olsun çok seri geldi. Oyunlarda Windows 11'de aşağı yukarı aynı FPS değerleri alıyordum. Windows 10 hafif işletim sistemi olduğunu anlaşılıyor uzun zaman Windows 11 kullanıp Windows 10'a geçen anlıyor bu durumu.

Ara sıra bi anda explorer.exe çıkıyor karşıma haricinde sorun yok.

Geri
Yukarı