Windows 11 vs Windows 10

batudeluxee

Centipat
Windows 11 Pro kullanıyorum, tasarımına çok alışamadım bir de çok garip geldi. Android gibi olmuş. Sizce 10'a geçiş mi yapmalıyım 11'de mi kalmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 Pro kullanıyorum, tasarımına çok alışamadım bir de çok garip geldi. Android gibi olmuş. Sizce 10'a geçiş mi yapmalıyım 11'de mi kalmalıyım?
Ben 2 sene Windows 11 kullandım ondan sonra Windows 10'a can sıkıntısından döndüm pişman oldum tekrardan Windows 11 e döndüm.

Windows 11 tabiki. Eninde sonunda alışman gerekecek. 2025'de Windows 10 bitiyor.
Şimdiden kullanıp alışmakta yarar var. İlk başta ben de zorlanmıştım ama şimdi bence daha pratik ve hızlı. Tabi daha güvenli.

Bende 11 e yeni geçtim ve dediğiniz gibi tasarım biraz garip geldi ama alıştım sayılır. Onun dışında neden bilmiyorum ama bana windows 11 windows 10 a göre daha hızlı gibi geldi ve bazı oyunlar daha hızlı aciliyor.

Windows 11 tabiki. Eninde sonunda alışman gerekecek. 2025'de Windows 10 bitiyor.
Şimdiden kullanıp alışmakta yarar var. İlk başta ben de zorlanmıştım ama şimdi bence daha pratik ve hızlı. Tabi daha güvenli.
yani aslında 6 aydır kullanıyorum alıştım ama direksiyon setim için driver vs. kurmam lazım 11 de kuramıyorum. 1 sene sonra geçmek daha mantıklıymış gibi geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı