Windows 11 Wi-Fi simgesi yok

Emir_Sr41

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 aydır Lenovo laptopumda Windows 11 kullanıyorum. 13.10.2022 tarihinde yaptığım güncellemeden sonra Wi-Fi simgesi yok oldu. Ethernet kablosuyla bağlanıp birçok yol denedim ama başarılı olamadım. Microsoft destek ekibine başvurdum. Onlarda birçok yol denediler ama başaramadılar. En son aklıma bir fikir geldi. Ayrıyeten Wi-Fi adaptörü bağladım. Sürücüsünü kurdum ve Wi-Fi simgesi geldi. Adaptörü çıkarınca da Wi-Fi simgesi kaldı ve bilgisayarın kendi bağdaştırıcısı devreye girdi nihayet. Yalnız bilgisayarı yeniden başlatınca yine Wi-Fi simgesi yok oluyor. Bunun çözümünü biliyor musunuz?

Saygılarımla.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 aydır Lenovo laptopumda Windows 11 kullanıyorum. 13.10.2022 tarihinde yaptığım güncellemeden sonra Wi-Fi simgesi yok oldu. Ethernet kablosuyla bağlanıp birçok yol denedim ama başarılı olamadım. Microsoft destek ekibine başvurdum. Onlarda birçok yol denediler ama başaramadılar. En son aklıma bir fikir geldi. Ayrıyeten Wi-Fi adaptörü bağladım. Sürücüsünü kurdum ve Wi-Fi simgesi geldi. Adaptörü çıkarınca da Wi-Fi simgesi kaldı ve bilgisayarın kendi bağdaştırıcısı devreye girdi nihayet. Yalnız bilgisayarı yeniden başlatınca yine Wi-Fi simgesi yok oluyor. Bunun çözümünü biliyor musunuz?

Saygılarımla.

Aygıt Yöneticisi bölümünden ağ bağdaştırıcısı bölümünün SS paylaşınız.

Bağdaştırıcıyla ilgili sıkıntı yok bence. Tek sorun windows simgeyi göstermiyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    206,6 KB · Görüntüleme: 72
Ayarlar bölümünden Wi-Fi bağlana biliyor musunuz?
Ya da Sorun gider sürcüyü sıfırladığınızda?
Hayır. Ayarlar kısmındada wifi görünmüyor. Ancak adaptörü takıp wifi simgesini aktif hale getirince ayarlarda görünüyor. Sürücüyü birçok kez kaldırdım, yükledim, sıfırladım. Ama anladımki sorun sürücüyle alakalı değil. Buradaki ana sorun windows. Bu sorun zaten güncellemeden sonra ortaya çıktı.

Geri
Yukarı