Windows 11 yüklemek

Kusura bakma ama deneme amaçlı kuracaksan git kur burada laf atacak yer arama fikirleri dinlemeyeceksen niye soruyorsun?

O kadar konuyu oluştururken yazmışım deneme amaçlı kurucağım ayrıca Dual boot olarak kurucağım demişim. Lütfen sizde okuyun mesajı. Kavga çıkmamaması adına cevap vermiyeceğim yoksa ban yicez bir işe yaramayacak

Kusura bakma ama deneme amaçlı kuracaksan git kur burada laf atacak yer arama fikirleri dinlemeyeceksen niye soruyorsun?

Konu sahibi zaten amacını belitmiş, sizden nasıl yapabilirim adına fikir istiyor, bilmiyorsanız yazmayın geçin.

Peki bunu ISO'yu oluşturduktan sonra yapacağım değil mi? Ayrıca debload yapmama gerek var mıdır?

Hocam RAM'im 4 GB olmadığından bir de RAM gereksinimlerini kapatmam gerekecek. Ekran kartı sürücüsü nüde kolayca kurabiliyorum. Yani kurmam için engel yok gibi duruyor.

Debloat etmek kendi tercihinize kalmış.

NTLite ile hiç bakmadım. @OgnitorenKs hocamın rehberlerinde yer alıyordur. Bakabilirsiniz.

Arkadaşlar sistemim düşük ancak deneme amaçlı Dual boot olarak kurucağım şu rehberle kurabilir miyim?

@OgnitorenKs hocam ayrıca önayar la zahmetsiz kurulum yapılabiliyor mu so indirmeye gerek kalmadan?

İşletim sistemi: Windows 7 X64

Düzenleme: Ayrıca NTLite ile kurduktan sonra ne olur nolmaz debloat yapmalı mıyım çünkü Store falan kullanmam sadece FPS test yapacağım
Rufus ile bypass yapıp MBR olarak flashlarsanız normal Windows kurar gibi kurarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı