Windows 11'de başlangıç uygulamaları başlangıçta açılmıyor

Blanch

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Windows 11 kullanıyorum ve AMD'nin programını başlangıçta "etkinleştirildi" yapıyorum lakin bilgisayar tekrardan açıldığında devre dışı bırakılmış oluyor ve Windows'un ayarlarında startup ya da başlangıç tarzında bir sekme yok sanki kaybolmuş.

SFC /scannow ile DISM /online /cleanup-ımage /restorehealth kodlarını yöneticiyken CMD'ye yazıyorum her şey güzel sorun yok diyor ama sorunum düzelmiyor bunun çözümü nedir yardım eder misiniz?
Edit:
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs
C:\Users\İSİM\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs
Bu 2 konumda başlangıç adlı klasörü sildim baktım bu sefer görev yöneticisindeki başlangıç sekmesi bomboş oldu sonra tekrardan manuel olarak oluşturdum Görev Yöneticisi'nin bomboş olması düzeldi ama size bahsettiğim aynı hata devam ediyor.

1659486282989.png

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin ayarlarına girip otomatik başlatma diye bir ayar varsa açmayı deneyebilirsin. Autoruns ile başlangıç öğelerini düzenleyebilirsin.

AMD'nin ayarlarına girip otomatik başlatma diye bir ayar varsa açmayı deneyebilirsin. Autoruns ile başlangıç öğelerini düzenleyebilirsin.
AMD'nin programına bende baktım ama böyle bir ayar yok maalesef PRO versiyonunu kullanıyordum driveri kaldırıp benim ana kartım için önerilen sürümü yükledim şu an komple başlangıçtan yok oldu ama hala bilgisayar açıldığında başlatılıyor yani sorun yok gibi ve Autoruns indirdim oradan daha detaylı kontrol edeceğim artık. Bu arada başka bir programı Etkinleştirdiğimde etkinleştirdiğim program etkin olarak kalıyor yani bu sorun sadece AMD için geçerliymiş lakin Windows ayarlarında Başlangıç programları için sekmenin olmaması çok garibime gitti, valla vardı yok olmuş hatta yüklediğim ekte görebilirsiniz
1659534159517.png
😅

Geri
Yukarı