Windows 11'de imleç hareket ediyor ama tıklanmıyor

öylesine78

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rx 6650xt
ryzen 5 5600
16gb ram
Meslek
yok
Dün gece hiçbir şey yoktu. Bu sabah açtığımda mouse hareket ediyor ama tıklamıyor, arada sırada algılıyor veya Sağ= tıkı sol, orta tuşu=Sağ tık olarak algılayıp Sağ tık basınca tepki vermiyor. Kaspersky ve Windows Defender'dan 4 kere tarama yaptım hiçbir şey çıkmadı.

Hocam o sorun bende de var PC'ye 10-20 DK karışmıyorum bir geliyorum imleç hareket ediyor masaüstünde sağ tık filan çalışıyor ama tıklayamıyorum bir iki defa yenile yapınca düzeliyor gerçi bence Windows 11 yazılım hatası olabilir Windows 10'da böyle bir şey ile karşılaşmadım eğer yapabilirseniz temiz bir format yapın belki bir ihtimal düzelebilir.

Hocam o sorun bende de var PC'ye 10-20 DK karışmıyorum bir geliyorum imleç hareket ediyor masaüstünde sağ tık filan çalışıyor ama tıklayamıyorum bir iki defa yenile yapınca düzeliyor gerçi bence Windows 11 yazılım hatası olabilir Windows 10'da böyle bir şey ile karşılaşmadım eğer yapabilirseniz temiz bir format yapın belki bir ihtimal düzelebilir.

Hocam format yaparım ama oyun indirmesi zorlar😕. Yarın sabaha kadar çözüm bulamazsam sabah format atarım.

Geri
Yukarı