Windows 11'de sistem çöküyor ve hata veriyor

Exavartex

Yoctopat
Daha fazla  
Office yüklemiştim uymayınca sildim ama yanlışlıkla sistem dosyalarını da sildim son anda bazılarını kurtardım ama çoğu gitti. Laptopu kapattım ve bir daha açılmadı sürekli mavi ekranda aynı hatayı verdi. Yönlendirdiği her türlü çözümü denedim olmadı. Command girişleri dahi denedim yine aynı açmadı yeniden başlat dedikçe başlatılamadı diyip durdu. Bir Sıfırlamayı dahi denedim her şeyi sil dememe rağmen yine de açmıyor. Windows 11 hata da şu:

Dosya Ekleri

• IMG_4334.jpeg
    IMG_4334.jpeg
    425,7 KB · Görüntüleme: 21
Office yüklemiştim uymayınca sildim ama yanlışlıkla sistem dosyalarını da sildim son anda bazılarını kurtardım ama çoğu gitti. Laptopu kapattım ve bir daha açılmadı sürekli mavi ekranda aynı hatayı verdi. Yönlendirdiği her türlü çözümü denedim olmadı.command girişleri dahi denedim yine aynı açmadı yeniden başlat dedikçe başlatılamadı deyip durdu. Bir Sıfırlamayı dahi denedim her şeyi sil dememe rağmen yine de açmıyor. Windows 11 hata da şu:

Format flash belleğiniz varsa onu takın ve Format ekranında bilgisayarınızı onarın seçeneğini deneyin düzelmezse Format atın.

Format flash belleğiniz varsa onu takın ve Format ekranında bilgisayarınızı onarın seçeneğini deneyin düzelmezse Format atın.
Flash bellek yok maalesef. Yani sıfırlama seçeneğini de denedim ama yaptırmadı onu. Bu tür durumlarla ilgili bazı komut kodları gördüm ama denediklerim de işe yaramadı :(

Flash bellek yok maalesef. Yani sıfırlama seçeneğini de denedim ama yaptırmadı onu. Bu tür durumlarla ilgili bazı komut kodları gördüm ama denediklerim de işe yaramadı :(

Yakınınızdan alsanız iyi olacak ya da kendiniz alın bir internet kafede format USB'si oluşturun lazım olduğunda kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı