Windows 11'de Windows güvenliği sistem dosyalarında virüs buluyor

Merhaba arkadaşlar. İki gün önce Acer Nitro 5 an 515-58 aldım ve flash belleğim olmadığı için dışarıda Windows kurdurduk ama laptopta gariplikler var gibi. Mesela Windows Security, Windows dosyaların virüslü gösteriyor, taskbar ve arama çubuğu internet bağlı olmadığı zaman kasiyor ve çıkıp çıkıp giriyor, NitroSense bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Bu yüzden sildim ve şimdi de hiç kurulmuyor, Wi-Fi ve pil sekmesin açanda 1 saniye falan donuyor, NVIDIA panel açılmıyor, uygulamalar bazen hiç açılmiyor, tıklıyorum mouse üstünde yükleniyor sonra gidiyor barizi de Discord 5 defa silip yükledim, bir tane Security driver hiç kurulmuyor kendim de kurdum yine kurulmadı gösteriyor, birkaç driver adam kurmuştu geri kalanın kendim kurdum. Steam, Discord, Spotify, WinRAR hariç başka hiçbir şey yüklemedim bunları da kendi sitelerinden ya da Microsoft Store'dan indirdim, bilmiyorum yani bunlar normal mi yoksa Windows yanlış mı kurulmuş ya da sorun laptop da mı, arkadaşlar hızlı cevaplarsınız çok yardımcı olursunuz iade etme süresi 10 gün sadece hızlı davranayım bir de kendim flash bellek alıp baştan kursam düzelme olur mu? Kurulan Windows: Windows 11 Enterprise.
Bilgisayarcılara format attırmayın, kendiniz kurun.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-04-10 031829.png
    Screenshot 2024-04-10 031829.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 10
Tamamdir hocam

Bir de dedigim bazi hatalar bunlar Windows Update o surucuyu hiç yuklemiyor

Ekran görüntüsüne bakılırsa kurulan işletim sisteminin sürümü biraz eski 22H2.

Önerim güncel ISO dosyasını indirirerek kendiniz format atmanız hem sürücü ve güncelleştirme sorunları da çözülür.

Cihazı yeniden başlat, bakalım yeniden aynı sorunları alacak mısın
cok fark yok hocam .

@berelp hocam son açtığım konuya bakar mısın

Ekran görüntüsüne bakılırsa kurulan işletim sisteminin sürümü biraz eski 22H2.

Önerim güncel ISO dosyasını indirirerek kendiniz format atmanız hem sürücü ve güncelleştirme sorunları da çözülür.
Hocam çok teşekkür ederim her şey düzeldi , yardımcı olan herkese çok teşekkürler 🙏

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı