Windows 11'e geçilmeli mi?

Aliazad34

Decapat
Daha fazla  
Şu anda aktif olarak Windows 10 kullanıyorum, Windows 10 sürümünü bırakıp 11'e geçmek mantıklı mı? Ek olarak dosyalarıma zarar gelir mi "Steam oyunlarının silinmesi/bozulması vs"

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalar silinmez bozulmaz ancak W10 stabilse sorunsuzsa destek kesilmediği sürece W11’e geçmeye gerek yok bence. Zaten W11’in çok da sorunsuz olduğu söylenemez.

Yükseltme ile geçerseniz oyunlarınız falan silinmeyecek bu yüzden bozulacağını sanmam ama belki Steam oyunlarını tekrar yüklemen gerekebilir düşük bir ihtimal. Sistemin destekliyorsa geçebilirsin ama çok bir fark yok. Windows 10 daha kararlı bir işletim sistemi.

Yükseltme ile geçtiğimden beri CS:GO oyununun açılması için 1 dakika bekliyorum.

Ve Valorant'ta ara sıra Alt Tab atınca donuyor ve bir şey yapamıyorum önceden olmayan sorunlardı.

Hocam bilgisayarınızın özellikleri yetmiyor olabilir. Windows 10'daki performansı iyi diye 11'de de öyle olacak diye bir durum yok. Onu kendi konunuzda tartışabiliriz.

Geçebilirsiniz hocam problem olmaz.
Laptopta i5-480M ve HD5470 ve 3 GB Ram ile akıcı bir şekilde kullanıyorum. En önemli kısım SSD'de.

i3-2120, 8GB Ram ve GTX 750 Ti ile de RTM sürümü çıktığından beri kullanıyorum. ( İlk çıktığında 6 GB Ram ve HD7670 vardı) Oyunlarda problem yok.

Geri
Yukarı