Windows 11'e geçilmeli mi?

Advocate

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Windows 11 çıktığından beri bir kere bile kullanmadım. Sistemim Ryzen 5 5600X, RTX 3060 12 GB, B450M S2H anakart. Sizce bu sistemle Windows 10'dan 11'e geçmeli miyim? Geçtiğimde herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ayrıca Windows içerisinde bulunan 11'e geçiş yerinden geçemiyorum, sisteminiz yetersiz diyor.

Merhaba arkadaşlar, Windows 11 çıktığından beri bir kere bile kullanmadım. Sistemim Ryzen 5 5600X, RTX 3060 12 GB, B450M S2H anakart. Sizce bu sistemle Windows 10'dan 11'e geçmeli miyim? Geçtiğimde herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ayrıca Windows içerisinde bulunan 11'e geçiş yerinden geçemiyorum, sisteminiz yetersiz diyor.

Ben geçtim performansta bir sıkıntı göremedim CS bazında. Lakin geri döndüm W10a leş ötesi tasarım W11 bana göre özellikle sağ tıktaki tasarım... Sürekli bildirim gönderiyor felan microsoft hesabı açmamı öneriyor felan .Gittikçe apple özentiliği başladı bana göre. Atlasostan devam.

Ben geçtim performansta bir sıkıntı göremedim CS bazında. Lakin geri döndüm W10a leş ötesi tasarım W11 bana göre özellikle sağ tıktaki tasarım... Sürekli bildirim gönderiyor felan microsoft hesabı açmamı öneriyor felan .Gittikçe apple özentiliği başladı bana göre. Atlasostan devam.
Tasarımı ben beğeniyorum gözlemlediğim kadarıyla, ama daha kullanmadım bahsettiğim gibi.

Benim bilgisayar özelliklerim seninkinden daha düşük, geçiş yapabiliyorum fakat geçmedim. İlginç. Windows 10'un 1 senesi daha var gibi.
1716290410363.png

Bu şekilde hata veriyor, geçiş yapamıyorum direkt.

W11 tasarımı daha modern ve daha iyi gözüküyor W11'e göre. Performans konusunda kötü bir yanını görmedim, 10 neyse 11 de öyle çalışıyor bende. İlk çıktığı zamanlardan beri kullanıyorum. Sorunları vardı eskiden ancak şimdi kararlı bir sistem haline döndü. Zaten kurmalısınız da bence. Sizden daha kötü sisteme sahip satılan bilgisayarlar bile W11 kurulu geliyor artık. Diğer taraftan 10 eskidi bence ve desteğinin kesilmesine de çok uzun bir süre kalmadığı için şimdiden geçmenizi tavsiye ederim. Desteği kesildikten sonra geçmek yerine şimdiden kurulu düzeniniz olur :) ne kadar erken o kadar iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı