Windows 11'e geçmeye gerek var mı?

Yeni şeyler denemek gibi bir huyunuz yoksa ve Windows 10'da memnunsanız geçmeye gerek yok. 2 yıl sonra zorunlu olarak geçişinizi yaparsınız. Çıktığından beridir Windows 11 kullanıyorum. Windows 10'u özledim denebilir. Windows 10 çok daha erkeksi ve oyuna yönelik hissettiriyor. Windows 11 MacOS çakması sadece güzel görünüyor ama oyun sistemi gibi hissettirmiyor.

Tabii bunlar benim şahsi görüşlerim.

Sistemi gereksiz yoruyor, söylenilenlere göre güvenlik açığı var ve hataları var. Arayüz için geçeni duydum. Sırf arayüz içinse geçin derim ama diğer türlü windows 10 reis devam.

Ben ortalama bir sisteme sahibim. Merak edip geçtim, arayüzü hoşuma gitti. Çok bir şey değişmemiş ama daha hoş geldi bana. Şu sıralar çok fazla oyun oynamıyorum fakat gözlemlerime göre oyun konusunda Windows 10 daha stabil geldi.

Benim merak ettiğim, performansta herhangi bir düşüş olur mu? R5 5500 RX 6600 16 GB RAM sistemim var.

Olmuyor, oyundan oyuna göre en fazla 1-2 FPS düşük veya fazla oluyor. Dediğim gibi, yedeklenmesi gereken dosyalarınız yoksa Windows 10'da kalmanızın pek bir manası yok. İleri de zorunlu olarak geçeceksiniz zaten.

Geri
Yukarı