Windows 11'e şu anda geçilir mi?

Ozan7227

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba galiba 5 Ekim'den itibaren Windows 11 resmi olarak çıktı benim de cihazımda TPM 2.0 desteği var fakat kararsızım sizce şu anda geçilir mi bilgisayarı oyun oynamak için kullanıyorum ve özellikle VR oyunlarını çok oynadığım için akıcılığın vs bozulması ve uyum sorunlarından korkuyorum. Hiç deneyimleyen var mı? Geçmeli miyim? Söylemeyi unutmuşum işlemcim AMD Ryzen 5 3600.

Merhaba galiba 5 Ekim'den itibaren Windows 11 resmi olarak çıktı benim de cihazımda TPM 2.0 desteği var fakat kararsızım sizce şu anda geçilir mi bilgisayarı oyun oynamak için kullanıyorum ve özellikle VR oyunlarını çok oynadığım için akıcılığın vs bozulması ve uyum sorunlarından korkuyorum. Hiç deneyimleyen var mı? Geçmeli miyim? Söylemeyi unutmuşum işlemcim AMD Ryzen 5 3600.

Beklemenizi tavsiye ederim.

Peki nedeni nedir?

Şu anda AMD işlemcilerde performans kaybı yaşanıyor.
Neden bekleyelim ki? Nihai sürüm çıktı ve şu an kullanıyorum hiç eksisi yok.

Sizinki Intel olduğu için performans kaybı yok.

Ayrıca PC'yi oyun oynamak için kullandığınızdan dolayı sizin için çok büyük sıkıntı olabilir.

20 Eylül'den itibaren kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

Artık şu konulardan nefret ettim. Tam sürüm çıktı geç gitsin dünyanın sonu değil sorun olursa geri dönersin ne var bunda yahu?

Yeni konular

Geri
Yukarı