Windows 12 çıkar mı?

Bazıları Linux'u kendini havalı göstermek için kullanıyor. O terminal kalksın, ya da Windows'taki PowerShell gibi gereksiz olsun. Bir günde 50 milyon kullanıcı kazanır.

O kodları öğrenmek her insanın işine gelmiyor.
Terminal kalkmaz, kalkması için sebep de yok. Terminal olmazsa olmaz ama illede kullanmanıza gerek yok. Her işinizi GUI görebilirsiniz.
Ayrıca kod değil komut. Daha arama motoru kullanmayı beceremiyorsun, kernel'e vs. çamur atıyorsun.

Keşke İnternet'e de bağlansa.
Dostum, sen Linux vs. kullanmamışsın. İnternet'e de bağlanıyor, diyelim ki sen bi sorun yaşadın, direk sorundan cayıp Windows'una dönmüşsün.

PowerShell'i sıradan bir kullanıcı kullanmaz. Yazılım ile uğraşıyorlarsa bilemem.

Ama Windows konusu ne hale geldi ya.
Sizin de terminal'İ kullanmanıza gerek yok.

Nasıl kullanmıyor Allah'ın Chrome'unu indirmek için yarım saat uğraştım, olmayınca da arkadaşımı çağırdım o çözdü. Çok kanser bir Kernel.
Yine sizin yapamamanıdan dolayı. X distro insalll chrome yazsanız 2 dk içinde kurarsınız. Bu kadar şeye bakamıyorsanız siz bilgisayar kullanmayın en iyisi. Kernel ne alaka bununla?

Diğer arkadaşlarda cevap vermişler ama körü körüne bahane bulup duran, okumayan sizsiniz. Burada Fanboyluk yaptığımız yok, doğruyu göstermeye çalışıyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı