Windows 12 Hurafesi

Yer
Düzce
Microsoft'un Windows 12 hakkında hiçbir şey söylememesine rağmen, insanların, ne olduğu belirsiz 144p bir resim yüzünden Windows 12'nin geleceğine inanıp kendi kendilerine gelin güvey olmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
O resimde de zaten sadece görev çubuğu farklıydı.

IMG_20240503_011512.jpg

Windows 11'e gelmesi planlanan bir güncelleme bile olabilir.

Microsoft'un Windows 12 hakkında hiçbir şey söylememesine rağmen, insanların, ne olduğu belirsiz 144p bir resim yüzünden Windows 12'nin geleceğine inanıp kendi kendilerine gelin güvey olmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
O resimde de zaten sadece görev çubuğu farklıydı.

Eki Görüntüle 2185209

Windows 11'e gelmesi planlanan bir güncelleme bile olabilir.
Belki Windows 12'ye gelecek özellikleri tahmin ediyorlardır.

Zaten bugüne kadar çıkan Windows'ların hiçbiri ilk çıktığı gün performans kayıpsız geçilebilir durumda olmadı. Çıksa bile bence en az 6 ay oturmasını bekleyeceğiz gibi duruyor. O yüzden bu kadar doğmamış çocuğa don biçmenin anlamı yok bugünden size katılıyorum hocam.

Zaten bugüne kadar çıkan Windows'ların hiçbiri ilk çıktığı gün performans kayıpsız geçilebilir durumda olmadı. Çıksa bile bence en az 6 ay oturmasını bekleyeceğiz gibi duruyor. O yüzden bu kadar doğmamış çocuğa don biçmenin anlamı yok bugünden size katılıyorum hocam.
6 ay oturması derken?

Ben zaten Windows 11’e Windows 10’un desteği kesildikten sonra geçmeyi düşünüyorum ki zaten CPU desteklemiyor o iş nasıl olacak bilmiyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı