Çözüldü Windows 7 açılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Baran Kılıç

Hectopat
Bilgisayar açılırken windows başlatılıyor yerine böyle bir ekran çıkıyor 10 saniye bekledikten sonra hoş geldiniz yazısı çıkıyor ve açılıyor. Neden windows başlatılıyor yazmıyor da bu ekran çıkıyor.

ugpxd.jpg

Sanatsal olarak tam Bill Gates işi, orjinal olduğuna emin değilim gerçi...

Bu arada fiziki olarak özellikleri nedir bilgisayarının? Boyu posu, dvd-rom'nun, rengi, ekran kartının kokusu falan?... Kaç zamandır ilişkinizde böyle problemler yaşıyorsunuz? En son tartışmanız ne üzerineydi?

Samsung r540 3,00 gb ram, 32 bit , 2.40GHZ, İntel Core i3, ATI ekran kartı. 7 aydır bu problem var. Her açıldığında böyle yapıyor.

7 Aydır böyle yapıyorsa bir kerizlik söz konusu ve dizüstü masum.

En son ne kurdunuz sisteme? Veya Internetten indirip kurduğunuz son oyun nedir?

Format attırdım orjinal değil hatası verdi. Google'ye yazdım sorunu bir program yükledim sonra böyle oldu.

Format attırdım orjinal değil hatası verdi google'ye yazdım sorunu bir program yükledim sonra böyle oldu.

Orjinal değil... Nasıl?

beyle_1218342.jpg

Korsan kullanım demektir.
Bu tür durumlardan bilinçli olarak kurtulmanın iki yolu vardır, birincisi maddidir ikincisi dil ve tecrübe gerektirir.

Yaşadığınız tecrübeye dayanarak: tekrar format atın ve Windows 8/8.1 satın alın, kurun. Satın almayacaksanız araştırmalarınızı daha farklı sahalarda yapmanız gerekmektedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı