Windows 7 Gelişmiş Optimizasyon Ayarları

Çöktü derken?

Bunlar çöktürecek ayarlar değil kullanıyorum sıkıntı olmadı bende.
Yaptığın ayarları geri alabilirsin dediğim gibi çöktürecek ayarlar değil.
Hangi ayardan sonra çöktü?
Tüm ayarları yaptım yeniden başlattım ve format atmış gibi açıldı Windows Xp ve açılınca disk tanımlanamadı hatası çıkıyor işlemciyi ve RAM'i görmüyor.

Tüm ayarları yaptım yeniden başlattım ve format atmış gibi açıldı Windows Xp ve açılınca disk tanımlanamadı hatası çıkıyor işlemciyi ve RAM'i görmüyor.
Windows XP temadır herhalde orada düzeltmesini yaptım.

Disk Tanımlanamadı dediği ise Disk Onarım kısmında kapattıysan veya sorun çıktıysa oluşmuştur.

İşlemci ve RAM' i göremiyorsa nasıl açılsın? https://support.microsoft.com/tr-tr...er-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system Bu konudaki kısmı yap olmadı temiz kurulum yap. İlginç, ben bunu kaç kere uyguladım herhangi bir sıkıntı çıkmadı.
Eki Görüntüle 805325

Farklı bir temaya geç sonra sağ tık "Temayı Sil" bas. Sonra şunları yap:

Eki Görüntüle 805332

Bilgisayar > Sağ Tık > Özellikler > Gelişmiş Sistem Ayarları > Performans > Ayarlar

Bunda da "En İyi Görünüme Ayarla" basacaksın.
Dediğin Windows XP olayının çözümü burada.
Kapattığın hizmet varsa onu aç veya özellik.
işlemci yok ram yok İşlemci RAM' den bashediyorsan.

dostum benim 8 yıllık bir bilgisayarım var ben baya bi araştırma yaparak home premium önerildiğini gördüm ve yükledim sence bu derece bilgisayar için iyi mi ?
İşlemci : Intel(R) Pentium(R) CPU 2020 M @ 2.40 GHz
Ram : 4.00 GB (kullanılabilir miktar 3.85 GB)
İşletim Sistemi : 64 bit işletim sistemi
Ekran kartı : Intel HD Graphics 1792 mb

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 37
Hocam merhaba tema ile ilgili sorum var sen biliyorsundur belki. Temayı koyduk görev çubuğu W2000 gibi gri oluyor ya siyah yapabiliyor muyuz? Yani hem performans teması aktif olacak hem de görev çubuğu siyah olacak yapılabilir mi?

Geri
Yukarı