Windows 7 için yapılmış bir laptopa Windows 10 krumak

Bütçe
1300
Şuna bir bakın derim (Türkçeye çevirin)

Hocam okuduğuma göre adam benim problemimi yaşıyor ancak tek çözüm Windows 7 ve 8 diyor.

AMD cihazlar sorunsuz çalışıyor.

Hocam her şey siliniyor mu ben Linux kullanmaya korkuyorum aslında.

Hocam her şey siliniyor mu ben Linux kullanmaya korkuyorum aslında.

Her şey siliniyor mu derken ne demek istediniz? Format atacaksınız en nihayetinde, elbette dosyalarınız silinecek. Bu yüzden yedek almalısınız.

Linux kullanmaya korkmanız normal, bilmediğiniz bir şeyi sıfırdan öğrenmeniz gerekecek ama alıştıktan sonra gayet rahat bir kullanımı var.

Her şey siliniyor mu derken ne demek istediniz? Format atacaksınız en nihayetinde, elbette dosyalarınız silinecek. Bu yüzden yedek almalısınız.

Linux kullanmaya korkmanız normal, bilmediğiniz bir şeyi sıfırdan öğrenmeniz gerekecek ama alıştıktan sonra gayet rahat bir kullanımı var.

Yok hocam öyle değil yani driverda silinecek mi?

Yok hocam öyle değil yani driverda silinecek mi?

Bütün dosyalar silinecek. Sürücüler de dosya olduğundan evet, onlar da silinecek. Ancak Linux platformunda bu sürücü işi farklı işliyor. Merak etmeyin, ekstra yapmanız gereken bir şey olmaz.

Hocam siteyi pek anlamadım da mesela Garry's Mod oynayabilecek miyim?

Sitenin sol üstünde arama kısmı var. Oraya oyun ismini yazın.

Hocam bekleyin sırf sizin için Windows 8 indirdim ve Steam'i çalıştırmayı deneyeceğim.

Sağ olun hocam.

Bütün dosyalar silinecek. Sürücüler de dosya olduğundan evet, onlar da silinecek. Ancak Linux platformunda bu sürücü işi farklı işliyor. Merak etmeyin, ekstra yapmanız gereken bir şey olmaz.

Sitenin sol üstünde arama kısmı var. Oraya oyun ismini yazın.

Bu çıkıyor hocam.

Dosya Ekleri

• 1713899753659.png
    1713899753659.png
    90 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı