Windows 7 ISO dosyası nereden bulunur?

Makaleler
1
Daha fazla  
Sp1 kurulum diski IDE desteklemiyor bayağı eski bir Thinkpad R50E'ye kuracağım yani SATA kullanmak gibi bir seçeneğim yok. SP1'ın IDE desteklemediğini nereden biliyorsun diyecekseniz diskte problem yok boot sector vb. yok 7 kurmadan önce XP'den baktım. Zaten XP problemsiz çalışıyordu disk sağlam. Orijinal Windows 7 ISO dosyası nereden bulabilirim? Professional veya Home Premium olabilir.

Son düzenleme:

SP1 yazıyor ya hocam.

Service Pack 1 olmayan Windows 7 bulamazsın.
Orijinal OEM olarak Windows 7 DVD'sini satın aldığında SP1 olmayan Windows 7 kurabilirsin bilgisayarına.

Service Pack 1 olmayan Windows 7 bulamazsın.
Orijinal OEM DVD'ye Windows 7 DVD'sini satın aldığında SP1 olmayan Windows 7 kurabilirsin bilgisayarına.
Archive.org'dan arşiv buldum deneyeceğim fakat yine de teşekkür ederim. Peki SP1'a NTLite falan ile IDE sürücülerini kurulumda kurmasını sağlayabilir miyim?

Archive.org'dan arşiv buldum deneyeceğim fakat yine de teşekkür ederim. Peki SP1'a NTLite falan ile IDE sürücülerini kurulumda kurmasını sağlayabilir miyim?

Windows 7 kurulumundan daha sonra driver kurulumu gerçekleştirebilirsin.

Zaten buradan indiriyordum hocam. Umarım Vista'ya kalmam. Vista kalmak istememe sebebim Steam için patcher lazım ve patcher çalışmıyor. 7'de gerekmeden doğrudan çalışıyor. Ne oynayacaksın diyecekseniz HL2.

Windows 7 kurulumundan daha sonra driver kurulumu gerçekleştirebilirsin.
Mavi ekran vermese yapacağım.

Geri
Yukarı