Windows 7 kurdum fakat bütün sürücüler hatalı

FeroX_5

Femtopat
Daha fazla  
Hepsi hata veriyor driver indirmeye çalışsam bu sefer de internet yok flashla atsam o da çalışmıyor.

17052303717951141559061773149411.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart nedir? Sağ tıklayıp özellikler kısmına girin. Ayrıtılar kısmından donanım kimliklerini seçin ve CTRL C yapıp atın.

Peki ne yapmam gerek bir çözümü yok mu?

Bu güncelemeleri yükle sorunu çözermi emin değilim ama güncelemeler genel olarak birçok sorunu çözüyor. Bulamazsan eğer bende dosyaları var sana atmanın yolunu bulurum

Hepsi hata veriyor driver indirmeye çalışsam bu sefer de internet yok flashla atsam o da çalışmıyor.

Eki Görüntüle 2084049

Bir de o dedim dosyaları telefondan indir USB yardımıyla PC'ye at. Kulandığın aygıtların driverlarını'da atmayı unutma Wireless adaptörmü kulanıyorsun yoksa genel olarak evinizdemi Wi-Fi yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,5 KB · Görüntüleme: 18
Anakart nedir? Sağ tıklayıp özellikler kısmına girin. Ayrıtılar kısmından donanım kimliklerini seçin ve CTRL C yapıp atın.

Hocam daha detaylı anlatır mısın?

Bu güncelemeleri yükle sorunu çözermi emin değilim ama güncelemeler genel olarak birçok sorunu çözüyor. Bulamazsan eğer bende dosyaları var sana atmanın yolunu bulurum.

USB sürücülerini kurmamışsınız.

Bu güncelemeleri yükle sorunu çözermi emin değilim ama güncelemeler genel olarak birçok sorunu çözüyor. Bulamazsan eğer bende dosyaları var sana atmanın yolunu bulurum.

Bir de o dedim dosyaları telefondan indir USB yardımıyla PC'ye at. Kulandığın aygıtların driverlarını'da atmayı unutma Wireless adaptörmü kulanıyorsun yoksa genel olarak evinizdemi Wi-Fi yok.

USB portları da çalışmıyor maalesef.

Hocam daha detaylı anlatır mısın?

USB portları da çalışmıyor maalesef.

Geri
Yukarı