Windows 7 mi Windows 10 mu?

c1grico

Femtopat
Elimde eski 3 GB RAM bulunuyor. Masaüstü bilgisayarım var. Windows 7 mı yoksa Windows 10 (2015 sürümü) mü kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD yoksa Windows 7, SSD varsa 10.

Windows 7'nin hiçbir şeye desteği falan yok, uygulama/program, oyun falan kurmaya çalışıyorsun kurulmuyor, Windows 10'dan aşağısı kurtarmıyor, evdeki 15 yıllık yadigara bile Windows 10 kurdum bu yüzden.

Sistem;
Intel Core 2 Quad Q9300,
Ati Radeon HD 4850,
4 GB RAM.

Son düzenleme:
Elimde eski 3 GB RAM bulunuyor. Masaüstü bilgisayarım var. Windows 7 mı yoksa Windows 10 (2015 sürümü) mü kurmalıyım?
Kanka arkadaşlar sormamış lakin ben soram işlemcin nedir ???

Kanka arkadaşlar sormamış lakin ben soram işlemcin nedir ???
Intel Core Quad 2™

SSD yoksa Windows 7, SSD varsa 10.
Sadece SSD var.

Windows 7'nin hiçbir şeye desteği falan yok, uygulama/program, oyun falan kurmaya çalışıyorsun kurulmuyor, Windows 10'dan aşağısı kurtarmıyor, evdeki 15 yıllık yadigara bile Windows 10 kurdum bu yüzden.

Sistem;
Intel Core 2 Quad Q9300,
Ati Radeon HD 4850,
4 GB RAM.

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat Günümüzde Windows XP destekleyen "Google" benzeri internet tarayıcıları var.

Sistem;
Intel Core 2 Quad Q9300,
Ati Radeon HD 4850,
4 GB RAM.

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat Günümüzde Windows XP destekleyen "Google" benzeri internet tarayıcıları var.

Son düzenleme:
Ben denediğimde sistem programlarının bile sisteme desteği yoktu, exe dosyaları açılmıyordu, bir şekilde hallettim onu, Opera, Chrome desteklemiyordu, onları da bir şekilde hallettim ama bunları sürekli crack olarak varsayabileceğim şekilde kimin yaptığı belirsiz zararlı mı değil mi bilemediğim programlarla halletmiştim, ayrıca güvenlik destekleri de olmadığı için çok rahat şekilde hacklenebilir bir sistem. Kısacası güvenlik güncellemeleri çok zaman önce kesilmiş ve sistemi kullanabilmek için 3. parti yazılımlara mahkum edilmiş bir işletim sistemi olduğu için kullanım mide bulandırıcı bir hal alıyor.

İnat edip kullanmaya devam etmek istersen de sürekli hatalarla boğuşuyorsun ve çözmek için bin bir takla atmak gerekiyor.

Intel Core Quad 2™

Sadece SSD var.

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat günümüzde Windows XP destekleyen "Google" benzeri internet tarayıcıları var.

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat günümüzde Windows XP destekleyen "Google" benzeri internet tarayıcıları var.

Hocam madem SSD var Windows 8.1 64 Bit veya Windows 10 2015 veya 2016 kur.
Windows 10 kurma bence çünkü Core 2 Duo ve Quad ile iyi çalışmadığını gözlemledim.
İstersen sana şu an güncel olarak kullandığım ISO'nun linkini atayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı