Windows 7 Professional Codec Pack

burak2000

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma yakın zamanda format attım. Tabii içindeki herşey silindi. Geçenlerde bir video açayım dedim fakat uzantıyı desteklemedi. Bende 1-2 tane codec pack yükledim fakat hala aynı sorun devam etti. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Not: Format atmadan önce aynı videoyu açabiliyordu.

Yüklediğiniz codecleri kaldırıp K-Lite Codec Pack kurun: Download K-Lite Codec Pack Mega
Merhaba,
IDM ile indirdiğim MP3' leri bilgisayarımda dinliyebiliyorken bunları "Zen Mozaik Player" e yüklediğimde ses bozuluyordu. Bende cep telefonuna yükledim ve gayet güzel dinledim. Muhtemelen codec sorunu var. Burada önerilen programı yüklesem problem çözülür mü? Başka bir program önerirmisiniz? Teşekkür ederim.

Merhaba,
IDM ile indirdiğim MP3' leri bilgisayarımda dinliyebiliyorken bunları "Zen Mozaik Player" e yüklediğimde ses bozuluyordu. Bende cep telefonuna yükledim ve gayet güzel dinledim. Muhtemelen codec sorunu var. Burada önerilen programı yüklesem problem çözülür mü? Başka bir program önerirmisiniz? Teşekkür ederim.
Önerilen programı yükledim problem çözülmedi..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı