Windows 7'de Team Fortress 2 nasıl oynanır?

UnFrGvnG

Decipat
Biliyorsunuz ki bu senenin başından itibaren Steam Windows 7 ve Windows 8'de desteğini kesti. Benim sistemde SSD olmadığı için 10'a geçmem demek sistem için intihar olur :D
Bu oyunu Windows 7'de bir şekilde oynamamın veya Steam'i yüklememin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettim şimdi he :)
Peki bu dediğiniz sürüm Microsoft'un orjinal sürümümü yoksa hayran yapım gibi bir şeymi?
Kullanmamda bir sorun olurmu yani?
Kullanmanda sorun olmaz, satın alım yaparken falan sıkıntı yaşamazsın merak etme. Kasmama ayarı için tool bile var.

Merak ettiysen yardımcı olayım.
Revision | Revision

Kullanmanda sorun olmaz, satın alım yaparken falan sıkıntı yaşamazsın merak etme. Kasmama ayarı için tool bile var.

Revision | Revision
Minimum 8GB Flaş bellek var mı?

Revision | Revision
Hocam o zaman siz nasıl yapılacağını yazın. Şuan evde değilim. Akşam eve geçtiğimde denerim. Aksi bir durumda size yazarım bu konu üzerinden.

Var evet.

Nasıl açılıyor hocam?

Linux sevmiyorum hocam, Windows bana daha kullanışlı geliyor bir de Linux'ta oyun desteği fazla yoktur.

Bu sistemle Hdd olmadan münkün mü?

Sistemim yetiyor aslında oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda. Yani keyif vermeyecek düzeyde oynatcak değil bence?
Çünkü açtım 1 hafta önce, çöp sisteminle 10 indirip acı çekeceksen sen bilirsin. Ha o custom isolar bol tracker kaynıyor haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı