Windows 8.1 başlangiç uygulamalari kullanamiyorum

cascade

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben Windows 8.1'i yükledim ve güncelleştirmelerden sonra başlangıçtaki uygulamaları kullanamaz oldum. Acaba niye böyle oldu bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme derken 8 sürümünden 8.1'e geçmeyi mi diyorsun, Windows updateyi mi? Eğer Windows update ise ccleaner ile cleaner kısmında bulunan tüm tikleri işaretle(Sadece boş alanı temizle hariç) temizlik yap. Bilgisayarı kapat aç ve tekrar dene.

Uygulamalar dediğim mesela başlangıçtaki mağaza yada bilgisayar ayarlarına metro görünümünden giremiyorum.Mesela okuyucu uygulaması var pdf dosyalarını açıyor ben ona tıklıyorum uygulama açılır gibi oluyor ve kapanıyor.Başlangıç sayfasındaki windows 8.1 uygulamaları açılmıyor, diğer benm yüklediğim uygulamalar açılıyor onlarda sorun yok.Hesap resmini bile değiştiremiyorum ayarlar açılıyor ve kapanıyor

Windows 8.1'i kaldırıp yeniden kursam nasıl etkinleştirebilirim.:rolleyes:

- - - Güncellendi - - -

Evet açtım. Zaten açtıktan sonra böyle oldu.

- - - Güncellendi - - -

Kemal arkadaşım sol alttan Başlangıç'a gidiyoruz ya hani oradaki Windows'a ait uygulamaların hepsi aynı durumda. Tıkladığım da uygulama açılmıyor ve kapanıyor.

- - - Güncellendi - - -

Güncelleme derken 8 sürümünden 8.1'e geçmeyi mi diyorsun, Windows updateyi mi? Eğer Windows update ise ccleaner ile cleaner kısmında bulunan tüm tikleri işaretle(Sadece boş alanı temizle hariç) temizlik yap. Bilgisayarı kapat aç ve tekrar dene.

Windows update yaptıktan sonra oldu. CClaner dediğin temizleiyici program mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı