Windows 8.1 broadcom 802.11n wifi sınırlı sorunu

Yani öncelikle güncel driveri indirip kurmamı olmassa Windows 8'e dönmemi öneriyorsunuz. Windows 7 artık eskidi zaten.

Bir de Windows 8 uyumluluk modunda kurun. İsterseniz birde etkinleştirme araçlarıyla Windows 8.1!etkinleştirin ve öyle deneyin. Düzelmezse tekrar Windows 8'e dönersiniz. Windows 8.1 yüklemeden önce sistem görüntüsü ya da herhangi bir yedekleme almadınız mı? Windows 7 çok eski kaldı bana göre. Yüzlerce güncelleştirme falan uğraşmaya değmez. Kişisel olarak Windows 8'i Windows 8.1'den daha çok beğeniyorum ama o bile eskide neredeyse. Yüklediğiniz zaman bir çok güncelleştirme yapmak durumunda kalıyorsunuz.

Bir de Windows 8 uyumluluk modunda kurun. İsterseniz birde etkinleştirme araçlarıyla Windows 8.1!etkinleştirin ve öyle deneyin. Düzelmezse tekrar Windows 8'e dönersiniz. Windows 8.1 yüklemeden önce sistem görüntüsü ya da herhangi bir yedekleme almadınız mı? Windows 7 çok eski kaldı bana göre. Yüzlerce güncelleştirme falan uğraşmaya değmez. Kişisel olarak Windows 8'i Windows 8.1'den daha çok beğeniyorum ama o bile eskide neredeyse. Yüklediğiniz zaman bir çok güncelleştirme yapmak durumunda kalıyorsunuz.

Sizin de vaktinizi aldım Windows 8'e dönüş yapacağım. İnşallah yeni bir güncelleme çıkığında (Windows 8.2) yüklerim Windows 8.1'de broadcom kartlar sorun çıkarıyor herhalde. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. Önemli değil. Sorununuz pek de hallolmadı. Bir de 15-20 TL'ye satılan harici wireless adaptörler var onlardan da alıp deneyebilirsiniz. Onlarla çözüme ulaşan kişiler var Broadcom'dan memnun olmayıp.

Kerim Bey Aygıt yöneticisine girip broadcom aygıtının sürücüsüne giriş yapıp önceki sürücüye geri dönüş yapmanız gerekiyor aynı sorunu yaşadım ve bu şekilde çözdüm.Umarım sizinkide çözülür.Windows 8.1den vazgeçmeyin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı