Windows 8.1 Eset Güncellemesi Sonrası Sistemin Açılmaması

CavemaN

Hectopat
Daha fazla  
Dün Eset kendi kendine bir güncelleme yüklüyordu 3/3'de iken bilgisayar yaptığım işlemlere cevap vermedi, güncellemeyi iptal etmeye çalıştığımda izin vermedi.
Bende sinirle reset attım, atmaz olaydım, BIOS'dan sonra giriş ekranı açılmıyor otomatik onarım vs. diyor sonra siyah ekranda beklersem gelişmiş seçenekler açılıyor, çok uzun süre beklersem açılıyor ama hiçbir işleme tepki vermiyor sanki çok eski ömrünü tamamlamış bir PC gibi. Güvenli modda da aynı şekil kasıyor tepkisiz.
Sistemim:
  • MSI z97 Gaming 5 anakart
  • 8 GB RAM
  • 1 TB harddisk
  • 125 GB SSD (Sistem burada.)
  • i5 4690 işlemci
  • GTX 970 ekran kartı
Sistemi toplayalı 2 yıl oldu.

Dün Eset kendi kendine bir güncelleme yüklüyordu 3/3'de iken bilgisayar yaptığım işlemlere cevap vermedi, güncellemeyi iptal etmeye çalıştığımda izin vermedi.
Bende sinirle reset attım, atmaz olaydım, BIOS'dan sonra giriş ekranı açılmıyor otomatik onarım vs. diyor sonra siyah ekranda beklersem gelişmiş seçenekler açılıyor, çok uzun süre beklersem açılıyor ama hiçbir işleme tepki vermiyor sanki çok eski ömrünü tamamlamış bir PC gibi. Güvenli modda da aynı şekil kasıyor tepkisiz.
Sistemim:
  • MSI z97 Gaming 5 anakart
  • 8 GB RAM
  • 1 TB harddisk
  • 125 GB SSD (Sistem burada.)
  • i5 4690 işlemci
  • GTX 970 ekran kartı
Sistemi toplayalı 2 yıl oldu.

++++

Sorun devam ediyorrr

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı