Windows 8.1 güvenli modda başlatma

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle merhabalar. Ben bilgisayara Windows 8.1 kurulumu yaptım. Ama "out of range" hatası alıyorum. İnternette çözüm olarak güvenli modda başlatmayı gördüm. Açılırken F8 tuşuna basın diyordu. Bastım ama bir şey olmadı. Acaba bu hatanın çözümü nedir? Veya güvenli moda nasıl girerim? Şimdiden yardım eden kişilere teşekkür ederim. Bu arada ekran 89.7khz / 60Hz ekranda yazan bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/14238/windows-10-troubleshoot-blue-screen-errors
Mavi ekran hataları ile ilgili üstteki sayfaya girip, sayfanın alt kısmındaki "Cihazımı kullanırken" seçeneğini seçtiğinizde, aşağıdaki bilgi çıkmaktadır.
Güvenli moda girmeden önce Windows Kurtarma Ortamı'na (WinRE) girmeniz gerekir. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

1. Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  2. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  3. Windows'un başlatıldığına ilişkin ilk işareti gördüğünüzde (örneğin, bazı cihazlarda cihaz yeniden başlatılırken üreticinin logosu görüntülenir) cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  4. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  5. Windows yeniden başlatıldığında cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  6. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  7. WinRE'ye girmek için cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasını bekleyin.
Artık WinRE modunda olduğunuzdan, güvenli moda geçmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı