Windows 8.1 iso dosyasını USB'ye yazdırma

YMC

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.

Bu linkten 6 partı indirip klasöre çıkardım, klasörün içinde RAR görünümlü 3,79 GB boyutunda bir dosya var. Bunu Windows 7 USB DVD Download Tool kullanarak USB'ye mi yazacağım şimdi? ISO dosyası olarak görünmüyor da, kafam karıştı. Yoksa onu da RAR'dan çıkarıp içindeki dosyaları mı USB'ye yazacağım?

Iso açma programı yoksa sisteminizde Winrar olarak görünür. Tekrar çıkarmıyacaksınız 3,79 GB olan kalıbı Windows 7 USB DVD Download Tool kullanarak USB'ye yazacaksınız.

Bence USB DVD Download Tool ile yazma çünkü ben yazmıştım kuruluma kendisi başlıyor(bir tuşa basın seçeneği yok) Kurulumun yarısında yeniden başladığında kuruluma yeniden başlıyor.

Bence USB DVD Download Tool ile yazma çünkü ben yazmıştım kuruluma kendisi başlıyor(bir tuşa basın seçeneği yok) Kurulumun yarısında yeniden başladığında kuruluma yeniden başlıyor.
Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım? Bu videodaki şekilde yazsam olur mu peki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani usb'ye o program ile yazacaksan önyükleme seçeneği olmayabilir demek istedim. Yani usb'den kuruluma başladığı zaman normalde ingilizce ''önyükleme için herhangi bir tuşa basın'' der ama o programla böyle olmayabilir ve tekrar başladığı zaman kuruluma tekrardan başlayabilir. Rufus programını kullan bence önyükleme seçeneği gelir.

Hayır önemli olan hangi programla yazdığın Rufus programı ile videodaki gibi yazacaksın.

Bu Hizlial.com - Hızlı ve Güvenilir Online Alışveriş bilgisayara videodaki ile tam olarak aynı şekilde kurabilirim değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bendeki cihazda SSD yok yalnız, tam olarak nasıl yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı