Windows 8.1 RTM ISO dosyasını USB'ye Yazma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi ben 7.45 GB'lik flash diske Windows 8.1 yazabilir miyim? :confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben windows 8.1 ve 8 i usb ye boot ettim.Bilgisayarı başlattığımda kurulum başlıyor dosyaları yüklüyor 2. yeniden başlatmada ne yaptıysam yine ilk kurulum açılıyor bir türlü kurulum kaldığı yerden devam etmiyor. HDD yide biçimlendirdim şuan da hiç bir sistem yok hdd de. Bilgisayarım Samsung np700z5c şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar ben windows 8.1 ve 8 i usb ye boot ettim.Bilgisayarı başlattığımda kurulum başlıyor dosyaları yüklüyor 2. yeniden başlatmada ne yaptıysam yine ilk kurulum açılıyor bir türlü kurulum kaldığı yerden devam etmiyor. HDD yide biçimlendirdim şuan da hiç bir sistem yok hdd de.Bilgisayarım Samsung np700z5c şimdiden teşekkürler

Windows 8.1 kurulunca yeniden başlatacak. Usb çıkarın kuruluma devam edin.

Bilgisayar yeniden başlatılınca usb yi çıkarıyorum. Sonra bilgisayar tekrar kendini kapatıp başlatıyor. Sonra boot menüsü açılıyor orada da cd ve hdd seçeneği var hdd yi seçtiğimde tepki vermiyor boot menüsü yine karşıma çıkıyor.

Bana 64 bit Windows 8.1 ISO'yu yollar mısınız lütfen? Bilgisayarım ölmüş durumda şu anda. Hiçbir şeyi açmıyor. Tek çaresi format.:(

Konunun linkini atsan bi benim PC'de hiçbir şey açılmıyor.
Uygulama düzgün başlatılamadı hatası veriyor. :mad:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı