Windows 8.1 koyu tema nasıl aktifleştirilir?

Windows XP olsa bile bu seçenek var. Masaüstüne geçin ve sağ tık yapın. Nasıl açılmıyor ya? CMD'y, yönetici olarak çalıştırın ve SFC /scannow yazın bitmesini bekleyin. Hatalı sistem dosyalarını düzeltir.
Hocam galiab dediğimi anlamadınız.Ben diyorumki Windows 8.1 koyu modu desteklemiyor.Koyu mod için 3. parti bir yazılım varmı diyorum.

Hocam galiba dediğimi anlamadınız. Ben diyorum ki: Windows 8.1 koyu modu desteklemiyor. Koyu mod için 3. parti bir yazılım var mı diyorum.

Hocam, bu koyu mod dediğiniz görev çubuğu mu yoksa, ayarların falan rengi mi? Destekliyor aslında ben koyu mod ile başlangıç ve çoğu sistem yerini siyah yapmıştım.

Hocam, bu koyu mod dediğiniz görev çubuğu mu yoksa, ayarların falan rengi mi? Destekliyor aslında ben koyu mod ile başlangıç ve çoğu sistem yerini siyah yapmıştım.
Sizin dediğiniz gibi.Dosya gezgini olsun Mağaza olsun siyah olsun istiyorum.

Sizin dediğiniz gibi. Dosya gezgini olsun mağaza olsun siyah olsun istiyorum.

Etkinleştirmeniz gerekiyor. Gene de nasıl yapıldığından bahsedeyim, başlangıç'a girin ve arama kısmına: Başlang yazsanız bile başlangıçtaki renkleri değiştir diye seçenek çıkacak. Oradan kafanıza göre sistem renklerini değiştirebilirsiniz ama etkinleşmemişse dediğim şey çıkmıyordu sanırım.

Etkinleştirmeniz gerekiyor. Gene de nasıl yapıldığından bahsedeyim, başlangıç'a girin ve arama kısmına: Başlang yazsanız bile başlangıçtaki renkleri değiştir diye seçenek çıkacak. Oradan kafanıza göre sistem renklerini değiştirebilirsiniz ama etkinleşmemişse dediğim şey çıkmıyordu sanırım.
Etkinleştirlimiş.
Windows-10da-Koyu-Tema-Modu-Dark-Mode-Etkinleştirme-_-kapak-640x426.jpg

Hocam bunun gibi olsun istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı