Windows 8.1 Monitör Açılmama sorunu

Bora Demirci

Hectopat
Kasayı açtığım zaman kasa açılıyor ama ekrana basıyorum açılmıyor, bir kaç kez kasayı açıp kapattığımda ve fişleri çıkartıp taktıktan sonra monitör açılıyor.

Bu sorun Windows 7 de yoktu Windows 8.1 yaptım her zaman böyle oluyor.

Yardım ederseniz sevinirim. :) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
e2NVa0.png

xB65zj.png

Ya da yine soldan kapatın ama kapattıktan sonra fişi çekin. O sağdan kapatma "karma uyku modu" olmadığından dolayı RAM içini temizlemiş oluyorsunuz.

Bu arada Recep Abi sen olmasaydın Windows 8.1 yapmazdım, onun için sağol ama ben zaten sol alttan kapatıyorum. Bilgisayari açtığımda kasa açılıyor, monitor açılmıyor.

Bir de fişi çekip kasayı açmayı dene. Böyle yaptığında kablolarda ve devrelerde kalan elektriği de bitirmiş olursun. Sonra fişi tak ve kasayı aç. %90 ihtimalle monitöre görüntü gelecektir.

syper bir şey bilmiyorsan karışma.

Yaptım dediğin gibi sorun çözülmedi .

Bilgisayarın fişini takıyorum, kasa kendiliğinden açılıyor. Monitörü açıyorum mavi ışık yanıyo, sarı oluyo kapanıyo. Güç kaynağının fişini sökünce takınca açılıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı